71 78 95 204

5 nowych projektów GutPR w październiku

W ostatnim czasie agencja GutPR podpisała 5 nowych zleceń na realizację działań z obszarów komunikacji lub promocji

Na początku października została podpisana umowa projektowa z firmą ABUS Polska Kraków, która jest specjalistą w zakresie profesjonalnych zabezpieczeń przy pomocy mechanicznych, mechatronicznych i elektronicznych produktów. Jest to krótki projekt, dotyczący PR produktowego dla nowego rozwiązania CodeLoxx Standard. "Jest to już drugie zlecenie zrealizowane dla firmy ABUS Polska Kraków - mówi Rafał Wójcicki z GutPR. - Pierwsze dotyczyło przygotowania firmowej strony internetowej - www.abus-krakow.pl".

Drugi projekt dotyczy opracowania i wdrożenia akcji promocyjnej dla wskazanej grupy sztandarowych produktów z oferty firmy Domino. Zlecenie obejmuje stworzenie kampanii promocyjnej na rzecz klamek Domino – począwszy od koncepcji akcji prowadzonej w kanale DIY, projektowania graficznego i druku wszelkich materiałów POS (plakatów, zawieszek na klamki), na opracowaniu aplikacji do przeprowadzenia konkursu na Facebook oraz przygotowaniu stosownych regulaminów i pism skończywszy. Za obsługę tego projektu dla firmy Domino odpowiada Rafał Wójcicki.

Trzecie zlecenie zrealizowane zostało dla notowanej na rynku NewConnect spółki West Real Estate. Projekt obejmował przygotowanie materiałów na "X Jubileuszową Międzynarodową Konferencję - Termiczne przekształcanie odpadów – od planów do realizacji". W ramach tego zlecenia agencja GutPR opracowała materiały prezentacyjne, skrót materiałów naukowych oraz reklamę do materiałów konferencyjnych. Koordynacją projektu zajęła się Hanna Gehrke-Gut.

Kolejny projekt realizowany jest w ramach poszerzania współpracy z firmą KiK. Zlecenia obejmują przygotowanie prezentacji multimedialnych i reklam dla sklepów KiK i galerii, w których mieszczą się butiki, a także produkcję plakatów, ulotek oraz flag wielkoformatowych. Nad prawidłowym przygotowaniem materiałów czuwa Rafał Wójcicki wraz z zespołem.

Ostatni z październikowych projektów - dla firmy RD bud – jest również prowadzony przez zespół Rafała Wójcickiego. W ramach umowy agencja GutPR przygotowała szereg różnorodnych materiałów komunikacyjnych, w tym prezentację multimedialną – wizytówkę firmy, sesję zdjęciową w jednej z ukończonych przez RD bud realizacji oraz komplet materiałów na konferencję "Biurowce w Polsce 2013", która odbyła się w październiku w hotelu Mariott w Warszawie. GutPR odpowiada także za przygotowanie i produkcję RD Gazety, kierowanej do pracowników. Pierwszy numer ukazał się w ostatnich dniach października, kolejny zostanie wydany z końcem listopada.

- Październik był dla nas pracowitym miesiącem. Zrealizowaliśmy szereg zleceń związanych z szeroko rozumianym public relations, które dotyczyły nie tylko prowadzenia relacji z mediami – ale również komunikacji z wybranymi grupami interesariuszy. W tej chwili czekamy na podpisanie kolejnych długoterminowych kontraktów, o których poinformujemy już w listopadzie – tak ostatnie dokonania GutPR podsumował Rafał Wójcicki. 

Zaufali nam: