71 78 95 204

Awilux Polska z GutPR

We wrześniu nawiązana została współpraca pomiędzy producentem najnowocześniejszych rozwiązań okienno-drzwiowych – firmą Awilux Polska – a wyspecjalizowaną w prowadzeniu skutecznych działań komunikacyjnych agencją GutPR.

Awilux Polska działa na rynku od 2006 roku, opierając swoją produkcję o niemiecką technologię firmy SCHÜCO.  Celem Awilux Polska jest dostarczanie rozwiązań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa i energooszczędności oraz stosowanie systemów uwzględniających również specjalne potrzeby np.:  dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych. Awilux Polska działa z powodzeniem w Polsce i Niemczech, dążąc do tego, by pozostać ważnym i rzetelnym partnerem w realizacjach planów i inwestycji przez wiele następnych lat. W tych zamierzeniach od września 2016 roku firmę wspomagać będzie agencja GutPR. Zespół GutPR zajmie się obsługą komunikacyjną firmy, w tym między innymi prowadzeniem relacji z mediami, dostarczaniem monitoringu mediów i doradztwem promocyjnym i reklamowym. Umowa podpisana została na okres zamknięty – z możliwością przedłużenia.

Awilux Polska to kolejna firma z branży stolarki otworowej, która zdecydowała się na współpracę z agencją GutPR. W portfolio GutPR znajdują się między innymi producenci okien, drzwi, bram garażowych, okuć, klamek, narzędzi i elektronarzędzi do montażu okien i drzwi, wielkogabarytowych konstrukcji szklanych, systemów zabezpieczeń, napędów do okien, systemów do montażu stolarki, stowarzyszenia branżowe i wielu innych dostawców i dystrybutorów, którzy zaufali kompetencjom i specjalizacji agencji GutPR – lidera w kategorii „PR dla budownictwa”.


Awilux Polska oferuje najnowocześniejsze rozwiązania okienno-drzwiowe do domów i budynków użyteczności publicznej. Firma działa na rynku od 2006 roku, opierając swoją produkcję o niemiecką technologię firmy SCHÜCO. Oznacza to solidność, rygorystyczne przestrzeganie najwyższych standardów technicznych i dokładność wykonania. Dużą wagę przywiązuje do terminowości i sprawnego realizowania zleceń, co zapewniają w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne i wysoko wykwalifikowany zespół pracowników. Celem Awilux Polska jest promocja rozwiązań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa i energooszczędności oraz stosowanie systemów uwzględniających również specjalne potrzeby np.:  dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych.

Awilux Polska działa z powodzeniem w Polsce i Niemczech. Na rynku polskim firma buduje sieć salonów firmowych. Wszyscy partnerzy biorą udział w regularnym procesie szkoleń z systemów SCHÜCO  oraz nowoczesnych technik montażu. Dzięki temu Awilux dąży do tego, by pozostać ważnym i rzetelnym partnerem w realizacjach planów i inwestycji przez wiele następnych lat.

Zaufali nam: