71 78 95 204

CarForFriend.pl z GutPR

Agencja public relations GutPR rozpoczęła współpracę z serwisem CarForFriend.pl, zajmującym się dostawą pojazdów używanych w Polsce, Niemczech i Czechach.

W ramach podpisanej umowy z właścicielem serwisu CarForFriend.pl, GutPR dostarczy do mediów materiały prasowe przygotowywane przez zespół agencji, poprowadzi relacje z mediami oraz przygotuje raporty z monitoringu prasy i Internetu.Klient sam zgłosił się do agencji.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CarForFriend.pl od lat zajmuje się internetowym doradztwem oraz dostawą pojazdów dla Klientów i Przyjaciół w Polsce, Niemczech i Czechach. Serwis jest ekspertem w doborze pojazdów na zamówienie, dopasowując samochody precyzyjnie do życzeń i oczekiwań Klientów oraz pomagając w negocjacji cen. Od początku istnienia firmy w Polsce, należy ona do Niemieckiej Organizacji Rzetelnych Handlarzy Pojazdów Używanych – BVFK.

Zaufali nam: