71 78 95 204

Compass Money wybrał GutPR

W ostatnim czasie została podpisana umowa na obsługę media relations pomiędzy Compass Money a GutPR.

Firma Compass Money szukała partnera do kompleksowej obsługi, stąd pierwsze działania GutPR obejmowały zliftingowanie strony internetowej,  stworzenie materiałów promocyjnych: ulotek, bilboardów, folderów, a także… projekt fototapety, widniejącej w pierwszej placówce Compass Money, otwartej w grudniu 2014 roku w Legnicy.

Nowo podpisana umowa dotyczy prowadzenia relacji z mediami. W ramach kontraktu prowadzone są działania z zakresu PR-u produktowego – dla nowych produktów Compass Money – w tym usługi Kredyt Nowa Szansa, PR-u korporacyjnego – w związku z otwarciem nowej placówki oraz zdobycia przez Compass Money wyróżnienia Solidna Firma 2014 - oraz PRu eksperckiego.

„To dla nas ogromna satysfakcja, że jesteśmy partnerami do współpracy nie tylko dla firm z branży budowlanej, wnętrzarskiej i instalacyjnej, które szczególnie cenią bardzo szerokie, wieloletnie doświadczenie GutPR w tym obszarze, ale również coraz częściej dla sieci handlowych i usługowych czy firm finansowych” – mówi Hanna Gehrke-Gut, Dyrektora ds. PR w agencji GutPR.

Umowa pomiędzy Compass Money a GutPR została podpisana na okres zamknięty, z możliwością jej przedłużenia. 


Compass Money sp. z o.o. to oparta na wyłącznie polskim kapitale firma zrzeszająca wykwalifikowanych doradców finansowych, która rozpoczynała swoją działalność w 2009 roku jako SNS Centrum. W efekcie szybkiego rozwoju i kolejnych przekształceń, od 2013 roku funkcjonuje jako Compass Money. Działalność firmy skupia się na ofercie dla klientów indywidualnych i biznesowych – małych i średnich przedsiębiorstw, obejmującej najatrakcyjniejsze na rynku produkty i finansowe, takie jak kredyty, pożyczki oraz leasing. Jak najmniejsza złożoność procesów oraz opieka osobistego doradcy pozwalają zapewnić klientom wygodną obsługę i profesjonalną, kompleksową pomoc w wyborze optymalnego kierunku finansów.


GutPR to kreatywna agencja public relations działająca w służbie dobrego PR. GutPR skupia profesjonalistów, posiadających doświadczenie na rynku budowlanym, instalacyjnym, wnętrzarskim, finansowym, informatycznym, farmaceutycznym i FMCG.

Agencja GutPR to dobry wybór dla firm, którym zależy na długotrwałym i skutecznym budowaniu pozytywnego wizerunku.

Zaufali nam: