71 78 95 204

Firma Baumit i Fasada Roku obsługiwane mediowo przez GutPR

Z początkiem kwietnia 2011 firma Baumit powierzyła obsługę w zakresie media relations wyspecjalizowanej w działaniach dla branży budowlanej i wnętrzarskiej agencji GutPR

Umowa pomiędzy firmą Baumit a GutPR obejmuje obsługę w zakresie relacji z mediami, doradztwo wizerunkowe i komunikacyjne, współorganizację konferencji prasowych, prowadzenie biura prasowego na stronie firmy, przygotowywanie materiałów redakcyjnych do gazetki wewnętrznej i na stronę internetową oraz redagowanie wszelkiego rodzaju tekstów informacyjnych i marketingowych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne. 

Agencja GutPR pozyskała nowego klienta biorąc udział w konkursie ofert. "Zdecydowaliśmy się na agencję GutPR, ponieważ wyróżnia ich największa otwartość w stosunku do klienta" - tak podpisanie umowy z firmą GutPR komentuje Aleksandra Gilewska, Manager ds. Marketingu w firmie Baumit. Współpracę z firmą Baumit z ramienia GutPR koordynuje Rafał Wójcicki. 

Baumit jest wspólną marką dwóch austriackich, rodzinnych koncernów z branży budowlanej - Schmid Industrieholding oraz Wietersdorfer Gruppe. Łączy je ponad 110-letnia tradycja i bogate doświadczenia w dziedzinie produkcji materiałów budowlanych. Już teraz przedstawicielstwa handlowe, filie lub zakłady produkcyjne Baumit znajdują się w 30 krajach Europy oraz w Chinach. Firma obecna jest w Polsce od 17 lat, gdzie posiada trzy zakłady produkcyjne: w Bełchatowie, Łowiczu oraz Pobiedziskach k. Poznania. Szczególnie silną pozycję na polskim rynku materiałów budowlanych, Baumit zdobył w zakresie sprzedaży tynków maszynowych i kompletnych systemów ociepleń budynków. Ponadto oferta produktowa Baumit obejmuje m.in. produkty do: układania płytek ceramicznych (linia Baumacol) renowacji, ogrodów i skwerów, a także jastrychy, wyprawy wierzchnie, zaprawy murarskie oraz produkty gipsowe.

Zaufali nam: