71 78 95 204

Firma DROP i karma dla zwierzat Kumpel z GutPR

W ostatnim czasie spółka DROP podpisała umowę na obsługę z zakresu media relations z wrocławską agencją GutPR. 

Firma DROP S.A. powierzyła agencji GutPR działania PR związane z wprowadzeniem na rynek nowego asortymentu produktów - karmy dla psów i kotów pod marką Kumpel. Dodatkowo do obowiązków agencji należy zapewnienie opieki mediowej sztandarowym produktom firmy - znanym i lubianym pasztetom drobiowym (potocznie zwanych z kogucikiem). 

Umowa ma charakter projektowy. Firma DROP zdecydowała o wyborze agencji GutPR ze względu na wcześniejszą współpracę - sprzed ponad 2 lat. Za obsługę firmy DROP odpowiada zespół pod kierownictwem Hanny Gehrke-Gut. 

Aktualnie firma DROP S.A., jest jednym z największych i najnowocześniejszych przedsiębiorstw branży drobiarskiej w Polsce. Spółka należy do krajowej czołówki w produkcji zdrowej i bezpiecznej żywności najwyższej jakości. Produkty DROP S.A. znajdują coraz szersze uznanie wśród konsumentów krajowych i zagranicznych. Znajduje to potwierdzenie nie tylko w rosnącej sprzedaży na rynku krajowym i zagranicznym, lecz także w licznych nagrodach i wyróżnieniach. Drób będący surowcem do produkcji karmiony jest paszami pochodzenia roślinnego. Procesy produkcyjne są zgodne ze standardami Unii Europejskiej pod względem sanitarnym i technologicznym. Nowoczesne technologie, system zapewnienia bezpieczeństwa żywności - HACCP, stały nadzór weterynaryjny i wysoko wykwalifikowana kadra, przyczyniają się do powstania wyrobu najwyższej jakości potwierdzonych certyfikatami: BRC, IFS, Halal

Zaufali nam: