71 78 95 204

Funkwerk plettac electronic GmbH wybrał GutPR

Funkwerk plettac electronic GmbH, który od początku grudnia 2011 oferuje w Polsce rozwiązania cctv, powierzył działania komunikacyjne agencji GutPR. 

Funkwerk plettac electronic GmbH z siedzibą w Fürth - przedsiębiorstwo notowanej na giełdzie papierów wartościowych spółki akcyjnej Funkwerk - powierzył działania komunikacyjne na terenie Polski agencji GutPR. Umowa dotyczy w szczególności wprowadzanych właśnie na polski rynek systemów cctv.

Do zadań GutPR należy prowadzenie relacji z mediami, opieka nad polskojęzyczną stroną internetową oraz szeroko rozumiane doradztwo mediowe. "Wybraliśmy GutPR ze względu na doświadczenie, otwartość w stosunku do klienta oraz potwierdzoną referencjami efektywność działań" - mówi Dariusz Nowak Country Manager Poland Funkwerk plettac electronic GmbH, 

Firma Funkwerk plettac electronic GmbH sama zgłosiła się do agencji. Za jej obsługę odpowiedzialny jest zespół pod kierownictwem Rafała Wójcickiego. 

Funkwerk plettac od 1953 r efektywnie rozwija ofertę innowacyjnych elektronicznych i mechanicznych systemów bezpieczeństwa. Wśród produktów firmy znajduje się kompleksowy system monitoringu wizyjnego oraz innowacyjne systemy ochrony infrastruktury komunikacyjnej. Większościowym udziałowcem firmy Funkwerk AG jest HORMANN Funkwerk Holding GmbH, w koncernie HORMANN-Gruppe. W zakresie działania Security Communication przedsiębiorstwo to jest odpowiedzialne za rozwiązania branżowe i systemowe w zakresie wideo bezpieczeństwa.

Zaufali nam: