71 78 95 204

GutPR dla agencji SEO/SEM

Z początkiem lutego agencja interaktywna wyspecjalizowana w działaniach marketingu internetowego Anhor powierzyła obsługę z zakresu relacji z mediami firmie GutPR. 

Współpraca pomiędzy agencjami będzie obejmować przede wszystkim PR korporacyjny dla firmy Anhor. Relacje z mediami prowadzone będą również dla kluczowych serwisów agencji interaktywnej Anhor, w tym np. dla znanego z TVN portalu www.kubica.tsh.pl. W zakresie zadań GutPR leży przygotowywanie materiałów prasowych, kontakt z mediami oraz monitoring prasy i Internetu. "Po sześciu latach intensywnego rozwoju firmy zauważyliśmy potrzebę profesjonalnej obsługi w zakresie relacji z mediami. Wybór agencji GutPR nie był przypadkowy - kierowaliśmy się tutaj efektywnością działań, referencjami oraz szerokim doświadczeniem" - mówi Tomasz Sobecki, Dyrektor firmy Anhor. 

Umowa została podpisana na okres trzech miesięcy z możliwością jej przedłużenia. Klient sam zgłosił się do Agencji. 

Początki agencji Anhor sięgają 2005 roku. W związku z rozwojem w 2008 działalność została przekształcona w spółkę jawną. Dzięki stałemu poszerzaniu gamy usług i grona Klientów firma osiągnęła status jednego z liderów dolnośląskiego rynku w swojej branży. Agencja świadczy również usługi SEO/SEM dla polskich firm chcących wejść na rynki Europejskie (w tym wschodnie). Domeną Anhor jest kreowanie internetowego wizerunku firm głównie poprzez tworzenie serwisów www i związane z nimi działania SEO/SEM.

Zaufali nam: