71 78 95 204

GutPR dla kominków Optiflame

Glen Dimplex Polska, polski oddział jednej z największych na świecie firm produkujących elektryczne urządzenia grzewcze, powierzył agencji GutPR opiekę mediową nad kominkami elektrycznymi Optiflame.

Współpraca nawiązana została z początkiem czerwca 2010 roku. Do zadań GutPR należy przygotowanie materiałów komunikacyjnych na temat kominków Optiflame, prowadzenie relacji z mediami – ze szczególnym uwzględnieniem prasy budowlanej, wnętrzarskiej i instalacyjnej oraz monitoring mediów. Umowa ma charakter długoterminowy. 

Grupa Glen Dimplex powstała w 1973 roku i obecnie jest największą na świecie firmą produkującą elektryczne urządzenia grzewcze. Zajmuje ona również uznane miejsce w branży AGD. Glen Dimplex pozostaje w prywatnych rękach i finansuje swój ciągły rozwój z własnych środków. Podstawą jej sukcesu jest polityka ciągłych inwestycji w budowanie marek, wprowadzanie innowacji w zakresie produktu oraz zapewnianie klientom produktów zgodnych z ich oczekiwaniami. Grupa Glen Dimplex stosuje przedsiębiorcze podejście do zarządzania swoimi firmami w wymiarze międzynarodowym, unikając jednocześnie biurokratycznego stylu zarządzania. Podstawową filozofią jej działalności jest budowanie silnych, energicznych i skutecznych firm, od których oczekuje się pracy zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, jakości i etyki, przy nacisku kładzionym na potrzeby klienta.

Zaufali nam: