71 78 95 204

GutPR dla ThermaSmart PRO

ThermaSmart PRO – system do izolacji instalacji grzewczych i sanitarnych - to rozwiązanie spełnia wszystkie wyzwania budowlane w zakresie  prawnym, zdrowia, bezpieczeństwa, wydajności i ochrony środowiska - nie tylko skutecznie izoluje, ale także zapewnia bezawaryjną pracę systemu przez wiele lat. Powstaje zgodnie z ekologicznym podejściem. System jest przyjazny środowisku i w znaczny sposób obniża koszty eksploatacji budynku.

Obsługą mediową tego rozwiązania zajmie się agencja GutPR. Umowa obejmuje przygotowanie materiałów prasowych, kontakt z dziennikarzami, prowadzenie monitoringu mediów oraz doradztwo komunikacyjne.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Thermaflex Izolacji Sp. z o. o. to międzynarodowa firma założona w 1976 roku w Holandii. Gwarantuje inteligentne i trwałe rozwiązania dla dystrybucji ogrzewania, chłodnictwa oraz wody pitnej. W Polsce firma obecna jest od 1992 roku, zapewniając rozwiązania na bazie poliolefin dla branży instalacyjnej.

Zaufali nam: