71 78 95 204

GutPR i CERMAG

Z początkiem maja 2016 roku została nawiązana współpraca pomiędzy siecią salonów łazienkowych CERMAG a wrocławską agencją GutPR.

W ramach podpisanej umowy zespół agencji GutPR zajmie się nagłośnieniem sukcesów sieci CERMAG w mediach, a także prowadzeniem PRu eksperckiego – dotyczącego urządzania łazienek. GutPR przygotuje materiały komunikacyjne, a także będzie dostarczać monitoring mediów. Współpraca ma charakter projektowy.


CERMAG to specjalistyczna sieć handlowo-usługowa, prowadząca sprzedaż płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek oraz materiałów powiązanych z ich montażem. CERMAG rozwija też usługi projektowe i budowlane w obszarze aranżacji wnętrz oraz prac budowlano-wykończeniowych. Kolekcje znajdujące się w portfolio pochodzą z wielu krajów Unii Europejskiej (m.in. Polski, Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Czech), Azji czy nawet Ameryki Południowej. Są to produkty najwyższej jakości, o wysokich walorach użytkowych i wzorniczych, zapewniające satysfakcję z ich posiadania przez długie lata.

Wprowadzane przez CERMAG innowacyjne rozwiązania architektoniczne i aranżacyjne uwzględniają najnowsze światowe trendy. Doświadczenie i zdobywana wiedza sprawia, że od 30 lat CERMAG spełnia oczekiwania Klientów w zakresie piękna i komfortu.

Zaufali nam: