71 78 95 204

GutPR i grzejniki nr 1 w Europie

W ostatnim czasie podpisany został kontrakt pomiędzy jednym z największych producentów stalowych grzejników panelowych w Europie – firmą Caradon, a liderem w kategorii PR dla budownictwa - agencją GutPR.

W ramach podpisanej pomiędzy firmą Caradon Polska a GutPR umowy agencja GutPR przeprowadzi działania z zakresu PR produktowego dla grzejników dekoracyjnych marki Stelrad, a także służyć będzie doradztwem komunikacyjnym oraz dostarczy monitoring mediów.

Ze strony GutPR współpracę koordynuje Rafał Wójcicki. Firma Caradon w ostatnim czasie nie korzystała w Polsce z usług agencji PR. Umowa z agencją GutPR została podpisana na okres próbny, z możliwością jej przedłużenia.

Grupa Caradon z centralą w Wielkiej Brytanii jest jednym z największych producentów stalowych grzejników panelowych w Europie. W jej skład wchodzą fabryki grzejników w Belgii, Holandii, Turcji i Wielkiej Brytanii oraz kotłów w Wielkiej Brytanii.

Grzejniki Stelrad produkowane są w Europie od lat 60-tych ubiegłego wieku. Przez dziesięciolecia marka pracowała na miano „grzejników Nr 1 w Europie”. Na rynku polskim produkty Stelrad obecne są od 1995 roku. Jest to pierwszy producent panelowych grzejników stalowych zapewniający 10 lat gwarancji. Inwestycje realizowane z zastosowaniem grzejników Stelrad to domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne, obiekty użyteczności publicznej, sakralne, biurowce, hotele. Najnowocześniejsze metody produkcji grzejników Stelrad i staranne kontrole wg ISO 9001 gwarantują utrzymanie sprawności i wytrzymałości produktów na stałym poziomie. Dzięki temu każdy grzejnik osiąga wysokie parametry pracy i wydajności. Stelrad jest marką, której produkty spełniają oczekiwania zarówno inwestorów i wykonawców, jak również wymagania przyszłych użytkowników. 

Zaufali nam: