71 78 95 204

GutPR i Homebook

W ostatnim czasie platforma internetowa Homebook podpisała umowę o współpracy z agencją GutPR.

Stworzony przez założycieli Ceneo serwis homebook.pl to miejsce, w którym internauci odnajdą pomysły na aranżacje wnętrz i design w najlepszym stylu. Platforma skupia także profesjonalistów z biur projektowych, architektów, wykonawców i innych specjalistów z branży, stanowiąc jednocześnie wyszukiwarkę produktów wnętrzarskich znanych marek.

Ze względu na wnętrzarską tematykę portalu, właściciele serwisu Homebook.pl szukali agencji z dużym doświadczeniem dotyczącym trafnych działań komunikacyjnych dla branży wnętrzarskiej, architektonicznej i budowlanej oraz z doświadczeniem w obsłudze mediowej serwisów internetowych. Po przeprowadzonym konkursie ofert, wybór padł na GutPR. - Wybraliśmy GutPR nie tylko ze względu na bardzo duże doświadczenie, ale również bardzo dobre referencje - mówi Marcin Chwalik, jeden z założycieli Homebook.pl

W ramach pierwszej części umowy GutPR zajmie się prowadzeniem relacji z mediami dla serwisu Homebook, dostarczaniem monitoringu mediów oraz doradztwem komunikacyjnym. W kolejnym etapie zespół GutPR przeprowadzi działania PR produktowego związane z nową inicjatywą serwisu Homebook. W tym momencie strony nie podają więcej szczegółów na temat tego projektu.

Umowa została zawarta na czas określony. Agencja GutPR została wybrana w ramach konkursu ofert. Projekt prowadzi zespół pod kierownictwem Hanny Gehrke-Gut. 

www.homebook.pl to nowoczesna platforma internetowa od maja 2013 roku skupiająca entuzjastów i profesjonalistów projektowania wnętrz. To miejsce w sieci, które pomaga w odœwieżeniu lub całkowitej metamorfozie domu, mieszkania lub ogrodu. Użytkownicy znajdą tu informacje o markowych produktach, tysiące inspiracyjnych zdjęć oraz porady i kontakt do specjalistów z branży.

Zaufali nam: