71 78 95 204

GutPR i I Konferencja Zarządzania Projektami

4 i 5 kwietnia 2014 roku w hotelu Mercure Wrocław Centrum odbywa się I Konferencja Zarządzania Projektami PMI Wrocław. Premierowa odsłona tego wydarzenia ma stać się inspiracją dla osób zainteresowanych profesjonalnym prowadzeniem projektów z wszystkich sektorów gospodarki. Partnerem mediowym Konferencji została agencja GutPR.

W ramach podpisanego pomiędzy PMI Poland Chapter a GutPR zlecenia agencja GutPR przeprowadzi działania z zakresu obsługi mediowej I Konferencji Zarządzania Projektami PMI Wrocław. Agencja została wybrana w drodze rekomendacji. Za projekt odpowiada Hanna Gehrke-Gut wraz z zespołem. Kontrakt został podpisany na okres zamknięty. 

PMI to wiodąca międzynarodowa organizacja non-profit, zrzeszająca ekspertów i entuzjastów zarządzania projektami. Opracowuje standardy zarządzania projektami, wydaje międzynarodowe certyfikaty kompetencyjne (m.in. PMP), promuje zwiększanie rozpoznawalności Zarządzania Projektami i roli Kierownika Projektów we wszystkich sektorach gospodarki. PMI istnieje od 1969 roku, zrzesza ponad 700 000 członków w 185 krajach.

Historia PMI w Polsce sięga roku 2003. Stowarzyszenie powstało w odpowiedzi na potrzeby polskiego rynku związane z profesjonalnym prowadzeniem projektów. Założycielami PMI w Polsce są zarówno menedżerowie, kierownicy projektów największych polskich oraz międzynarodowych organizacji biznesowych i akademickich, jak również niezależni konsultanci.

Ogromne zainteresowanie zarówno Zarządzaniem Projektami, jak i samą organizacją, pozwoliło rozszerzyć zasięg działalności na całą Polskę. Od 8 maja 2007 stowarzyszenie działa jako PMI Poland Chapter (PMI Oddział Polski) i przekształciło swoją strukturę powołując początkowo 6 oddziałów w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Łodzi. W 2010 roku powstał oddział Lubuskie uzupełniając aktualny podział organizacyjny PMI. W grudniu 2013 powołane zostały 3 nowe oddziały: Kujawsko-Pomorskie, Katowice oraz Białystok. Obecnie PMI Poland Chapter składa się z 10 oddziałów regionalnych.

Zaufali nam: