71 78 95 204

GutPR i nowe marki Lange Łukaszuk

Firma Lange Łukaszuk s. j. poszerza współpracę z wrocławską agencją GutPR o obsługę kolejnych marek produktowych, dostępnych w ofercie. 

W ramach nowej umowy działania z zakresu PR produktowego będą teraz prowadzone nie tylko dla dotychczas obsługiwanych elektronarzędzi sygnowanych logo Kress, Starmix, Steinel, Sola, Proxxon, Novus, Felo, Benning, Scheppach, Bondhus czy NWS, ale także buław wibracyjnych Hervisa oraz oświetlenia technicznego marki Steinel.

„Przez ostatnie miesiące współpracy przekonaliśmy się, iż GutPR to naprawdę dobra agencja PR. Liczymy na to, że w przypadku działań media relations dla kolejnych produktów uda nam się powtórzyć dotychczasowe sukcesy" - tak podpisanie umowy podsumował Tadeusz Kumaszka, Dyrektor Generalny firmy Lange Łukaszuk s. j.

Za obsługę mediową firmy Lange Łukaszuk odpowiada zespół specjalistów z branży budowlanej kierowany przez Hannę Gehrke-Gut. Umowa została podpisana na czas jednego roku. 

LANGE ŁUKASZUK rozpoczęła swoją działalność w roku 1987. Od tej pory skutecznie i z powodzeniem działa na konkurencyjnym rynku elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, osprzętu, oświetlenia automatycznego i klejów termotopliwych.  Początkowa działalność Lange Łukaszuk opierała się na dystrybucji produktów firmy Steinel, a w kolejnych latach firma pozyskała zaufanie kolejnych producentów. Obecnie w jej ofercie poza marką Steinel znajdują się również: Proxxon, Felo, NWS, Kress, Novus, Benning, Bondhus, Scheppach, Collomix, Heller, Starmix, Sola, Araboro, Brennenstuhl, Hervisa, Osborn oraz marka TERMIK, tworzona w oparciu o produkcję renomowanych wytwórców. Od roku 2000 LANGE ŁUKASZUK zmieniła siedzibę i obecnie firma mieści się w  nowoczesnym budynku w Bykowie w bezpośredniej bliskości międzynarodowej trasy nr 8 Wrocław - Warszawa.

Zaufali nam: