71 78 95 204

GutPR i otwarcie fabryki Plast-Box na Ukrainie

1 września 2011 roku odbędzie się uroczyste otwarcie nowej fabryki firmy Plast-Box w Czernihowie na Ukrainie. Obsługę mediową uruchomienia nowego zakładu słupskiej spółki giełdowej zapewni agencja GutPR. 

W ostatnim czasie została podpisana umowa pomiędzy spółką Plast-Box, wiodącym polskim producentem opakowań z tworzyw sztucznych dla branży chemiczno-budowlanej i spożywczej, a firmą GutPR. Współpraca będzie obejmować między innymi obsługę mediową otwarcia nowej fabryki na Ukrainie. Agencja GutPR będzie wspierać Plast-Box również w zakresie tworzenia komunikatów prasowych i kontaktów z mediami, poprowadzi także biuro prasowe, monitoring mediów, działania z zakresu komunikacji wewnętrznej oraz będzie służyła szeroko rozumianym doradztwem komunikacyjnym. 

Za realizację wynikających z umowy zadań odpowiedzialna jest Hanna Gehrke-Gut wraz z zespołem. 

Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box S.A. specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i wytwarzaniu opakowań z tworzyw sztucznych. Plastikowe pojemniki i wiadra, znajdujące się w bieżącym zakresie produkcji odzwierciedlają ponad 20-letnie doświadczenia ich wytwórcy oraz reprezentują najlepsze osiągnięcia technologiczne branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. W swojej historii Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box S.A. przeszło liczne transformacje. Zmiana siedzib i formy prawnej, liczne inwestycje, ukierunkowane na zwiększanie potencjału produkcyjnego i rozszerzenie palety ofertowej sprawiły, że z małej firmy prywatnej, założonej w roku 1983 powstała firma, zatrudniająca 180 osób i będąca jednym z liderów w branży na rynku krajowym, równolegle dynamicznie rozwijająca własną strategię eksportową.

Zaufali nam: