71 78 95 204

GutPR i Pierwsze Międzynarodowe Targi Innowacji Energetycznych

Pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Innowacji Energetycznych InEnerg, które odbędą się w dniach od 4 do 6 marca 2014 roku na stadionie miejskim we Wrocławiu to wydarzenie, które ma stać się areną prezentacji doświadczeń, innowacyjnych koncepcji oraz najnowszych technologii w zakresie odnawialnych źródeł energii, rozproszonej kogeneracji i efektywności energetycznej.

Organizatorem InEnerg 2014 jest spółka REECO Poland, wchodząca w skład niemieckiej Grupy REECO, która już od 1997 roku organizuje targi i konferencje związane z energią i budownictwem energooszczędnym. Na polskiej scenie targowej jest obecna od 2011 r. W tym roku spółka REECO Poland wybrała do obsługi mediowej marcowych Targów Innowacji Energetycznych InEnerg agencję GutPR.

Umowa pomiędzy REECO Poland i GutPR obejmuje tworzenie materiałów prasowych, prowadzenie relacji z mediami drukowanymi i elektronicznymi, dostarczanie monitoringu, obsługę mediową podczas imprezy oraz doradztwo komunikacyjne.

„Wybraliśmy GutPR ze względu na ich specjalizację w skutecznych działaniach mediowych dla branż wymagających wysokiej wiedzy merytorycznej, która przekłada się na jakość przygotowywanych materiałów, wcześniejsze doświadczenia w pracy dla podmiotów związanych z OZE, a także znajomość mediów zainteresowanych ekologią, energetyką, czy budownictwem energooszczędnym” – tak podpisanie umowy komentuje Małgorzata Bartkowski, Project Manager z REECO POLAND sp. z o. o.

Za realizację działań przy obsłudze mediowej targów InEnerg odpowiedzialna jest Hanna Gehrke-Gut wraz z zespołem. Umowa ma charakter projektowy, choć strony dopuszczają możliwość późniejszej kontynuacji współpracy. 

REECO Poland Sp. z o.o. jest częścią grupy REECO z główną siedzibą w Niemczech i oddziałami w Reutlingen/Niemcy, Salzbur/Austria, Budapeszt/Węgry, Arad/Rumunia i w Belgradzie/Serbia. Od 1997 roku spotyka się rocznie około 50 000 fachowców z 70 krajów na targach specjalistycznych i kongresach, które organizowane są przez REECO. Wszystkie terminy targów można znaleźć na stronie www.reeco.eu

Zaufali nam: