71 78 95 204

GutPR i Uzin Polska w jednym zespole

W ostatnim czasie podpisany został kontrakt pomiędzy firmą UZIN Polska, która już od ponad 100 lat wspiera inwestorów, architektów oraz wykonawców na całym świecie we wszelkich kwestiach związanych z układaniem i eksploatacją podłóg, a liderem w kategorii PR dla budownictwa – wrocławską agencją GutPR.

W ramach podpisanej umowy agencja GutPR przeprowadzi działania z zakresu PR produktowego, dostarczy monitoring mediów oraz służyć będzie szeroko rozumianym doradztwem komunikacyjnym, promocyjnym i reklamowym. Działania koncentrować się będą na trzech markach produktowych: Uzin, RZ oraz codex.

Umowa została zawarta na okres zamknięty. Współpracę z firmą Uzin z ramienia GutPR koordynuje Rafał Wójcicki.

Uzin Utz AG z siedzibą w Ulm (Niemcy) to firma założona w 1911 roku, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości chemii budowlanej do instalacji i eksploatacji podłóg. Od tego czasu przedsiębiorstwo rozwinęło się do działającej na skalę międzynarodową grupy przedsiębiorstw, w skład której wchodzi 11 fabryk i 30 spółek handlowych, zaopatrujących klientów na całym świecie. Kleje i materiały do wykonania podłoży sygnowane są marką Uzin. Do montażu płytek ceramicznych i kamienia naturalnego wykorzystywane są kleje oferowane pod marką codex. Pod marką RZ koncern oferuje środki do profesjonalnego czyszczenia, pielęgnacji i zabezpieczania wszystkich rodzajów podłóg. Uzin Polska należy do najlepszych spółek w koncernie i ze swojego zakładu produkcyjnego w Legnicy obsługuje także  rynki Europy Środkowej i Wschodniej.

Zaufali nam: