71 78 95 204

GutPR i Yellow Group dla NoEM firmy Selena

Na mocy podpisanej pomiędzy Yellow Group a GutPR umowy GutPR zajmie się wsparciem PRu produktowego dla NoEM. Pełna obsługa marketingowa oraz komunikacyjna tego rozwiązania została powierzona agencji marketingowej Yellow Group.

NoEM to pierwszy na świecie produkt, który niemal w 100% chroni przed polem elektromagnetycznym. Ekran jest efektem współpracy grupy Selena z wybitnym polskim wynalazcą, dr Stanisławem Wosińskim. Technologia uzyskała patent i międzynarodowe uznanie w postaci licznych nagród, m.in. Złotego Medalu w kategorii „Ochrona Środowiska – Energia” na Międzynarodowej Wystawie Wynalazczości w Genewie w kwietniu 2011r.

W ramach podpisanej umowy do zadań Yellow należeć będzie kompleksowa obsługa promocyjna, marketingowa i komunikacyjna marki NoEM w Polsce i na rynkach zagranicznych.

Prowadzeniem relacji z mediami zajmie się natomiast GutPR – agencja wyspecjalizowana w skutecznych działaniach komunikacyjnych dla branży budowlanej, będąca liderem w kategorii PR dla budownictwa.

Za obsługę projektu ze strony Yellow Group odpowiada Małgorzata Dąbrowska, natomiast ze strony GutPR - zespół specjalistów kierowany przez Hannę Gehrke-Gut.


Dodatkowe informacje o firmie Selena :

Selena powstała w 1992 roku we Wrocławiu. Obecnie firma posiada już ponad 20 lat doświadczenia na rynku chemii budowlanej i od czasu, kiedy to na początku lat dziewięćdziesiątych w sposób pionierski, rozpoczęła edukację rynku w zakresie nowych technologii z wykorzystaniem pian, silikonów i uszczelniaczy, oferowany przez firmę Selena asortyment produktów ulega sukcesywnemu poszerzaniu. Dzisiaj oferta produktowa Seleny należy do najszerszych na rynku nie tylko w Polsce, ale też na świecie.

 

Zaufali nam: