71 78 95 204

GutPR otwiera hotel B&B we Wrocławiu

W ostatnim czasie agencja GutPR podpisała umowę z B&B Hotels Polska na zorganizowanie uroczystej gali otwierającej hotel B&B we Wrocławiu.

Komfortowo urządzony i atrakcyjny cenowo Hotel B&B Wrocław Centrum usytuowany jest przy ul. ks. Piotra Skargi, znajdującej się w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta. Na pięciu kondygnacjach hotelu znajduje się 140 pokoi oraz sala konferencyjna. Hotel B&B Wrocław Centrum prezentuje się efektownie nie tylko ze względu na ciekawą, kamienną elewację z przeszklonym atrium, ale i przemyślany, sprzyjający wypoczynkowi wystrój.

Uroczystą inaugurację trzeciego już w Polsce hotelu B&B, w ramach podpisanej w ostatnim czasie umowy, zorganizuje wrocławska agencja GutPR. Zaplanowana na 22 maja b.r. oficjalna gala otwarcia Hotelu B&B Wrocław Centrum będzie okazją, by gościom z kraju i zagranicy zaprezentować bogatą ofertę usług, która od lat jest znakiem rozpoznawczym B&B Hotels w całej Europie. Podczas uroczystości odsłonięta zostanie również rzeźba hotelowego krasnala. 

W ramach umowy, oprócz części organizacyjnej tego wydarzenia, agencja GutPR będzie odpowiadać również za prowadzenie działań komunikacyjnych (w tym relacji z mediami) dla uroczystej gali otwarcia hotelu B&B Wroclaw Centrum.

O wyborze agencji GutPR zadecydowała najciekawsza zdaniem Zleceniodawcy koncepcja kreatywna dotycząca uroczystości inauguracji działania hotelu. Podczas przeprowadzonego przez B&B Hotels Polska konkursu ofert została ona przedstawiona pod roboczą nazwą „Wrocławski krasnal na hotelowych salonach”. Jak mówi Rafał Wójcicki z GutPR: "Słynne w całym kraju „dobre duchy” miasta nad Odrą od lat czuwają nad charakterystycznymi zabytkami i ważnymi obiektami na mapie stolicy Dolnego Śląska. Hotel B&B Wrocław Centrum będzie również mógł poszczycić się swoim patronem, który - niezależnie od pory dnia i roku - czeka na gości przed wejściem. Co ciekawe, opiekun Hotelu B&B Hotel Wrocław Centrum ma swoich pomocników, którzy w czasie gali zaskoczą przybyłych na uroczystość inauguracji hotelu swoimi pomysłami i fantazją…".

Za pozyskanie klienta odpowiedzialny jest Rafał Wójcicki. Umowa została podpisana na okres trwania projektu. 

Grupa B&B Hôtels to trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji, która powstała w 1990 roku. Hotele B&B należą do segmentu hoteli dwugwiazdkowych-ekonomicznych, stawiających, na jakość, indywidualny design poszczególnych lokalizacji oraz profesjonalną i miłą obsługę. Sieć posiada obecnie 300 hoteli w Europie: we Francji (216), w Niemczech (61), we Włoszech (16), trzy w Polsce, dwa w Portugalii oraz po jednym w Czechach (Praga) oraz Maroku (Rabat).

Zaufali nam: