71 78 95 204

GutPR świętuje 25-lecie firmy STIEBEL ELTRON!

Dnia 26 kwietnia bieżącego roku odbyła się Gala Jubileuszowa z okazji 25 lat sukcesów firmy STIEBEL ELTRON na polskim rynku. Uroczystość miała miejsce podczas targów Instalacje, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. 

STIEBEL ELTRON Polska to Spółka-Córka niemieckiego koncernu, którego początki w Polsce sięgają 1991 roku. Firma specjalizuje się w produkcji systemów grzewczych wody użytkowej, pomieszczeń oraz wentylacji i klimatyzacji. Szeroka gama ponad 2000 oferowanych przez nią produktów charakteryzuje się zaawansowaną technologią, wysoką jakością oraz żywotnością.

Świętowanie ćwierćwiecza sukcesów firmy STIEBEL ELTRON było idealnym momentem do podsumowania dotychczasowych sukcesów, jak i przypomnienia historii firmy. Na Jubileuszu pojawiło się 160 gości, w tym prezes zarządu Andrzej Maciejewski oraz przedstawiciel niemieckiego koncernu STIEBEL ELTRON GmbH & Co. KG w Holzminden, Marc-Jan Schutte. Podczas uroczystości dyrektorzy poszczególnych regionów nagrodzili upominkami wieloletnich Partnerów Biznesowych firmy STIEBEL ELTORN.

Uroczystość otworzył multimedialny występ grupy MultiVisual, półfinalisty I edycji programu Mam Talent, która zaskoczyła przybyłych gości między innymi wykorzystaniem laserów do niecodziennego podkreślenia ćwierćwiecza STIEBEL ELTRON w Polsce. Galę poprowadził satyryk Tadeusz Drozda, który również uświetnił uroczystość swoim autorskim występem.

Jubileusz 25 lat sukcesów firmy STIEBEL ELTRON na polskim rynku to również czas zapowiedzi kolejnych działań skupionych na rozwoju koncernu i oferowanych przez niego produktów. Gratulując okrągłego jubileuszu, cieszymy się niezmiernie, że firma jest naszym Partnerem Biznesowym od pięciu lat!

Zaufali nam: