71 78 95 204

GutPR z domami i zbiornikami

Z początkiem grudnia obsługę komunikacyjną agencji GutPR powierzył śląski dostawca domów modułowych, zbiorników żelbetowych i obiektów rolnych - firma Wolf System. 

Firma Wolf System sp. z o. o. - powierzyła agencji GutPR tworzenie materiałów komunikacyjnych i prowadzenie relacji z mediami dla 2 kluczowych obszarów swojego działania: budownictwa modułowego oraz zbiorników żelbetowych. Wolf System nie korzystał wcześniej z obsługi agencji PR. 

Firma Wolf System Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem i budową nowoczesnych, ekologiczny domów modułowych, a także betonowych silosów oraz budynków gospodarczych. Wolf System Sp. z o.o. została założona 26 lipca 1990r. Początkowo siedziba spółki mieściła się w Tychach, ale wkrótce rozpoczęto budowę zakładu w Siemianowicach, gdzie od 1992 roku firma prowadzi swoją działalność produkcyjną. Dzisiaj firma Wolf System w Polsce zatrudnia ponad 100 pracowników, których kwalifikacje, kreatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę gwarantują sukces i dynamiczny rozwój spółki.

Zaufali nam: