71 78 95 204

GutPR z Homebook Design 2016!

Wieloletni Partner Biznesowy agencji GutPR – platforma internetowa Homebook.pl – wydał już trzecią edycję Homebook Design. GutPR, na mocy podpisanej umowy, zajmie się działaniami z zakresu media relations dla albumu.

Homebook.pl to najpopularniejsza polska platforma wnętrzarska. Pasjonaci pięknych wnętrz znajdą w serwisie tysiące zdjęć inspirujących do stworzenia ciekawego, jedynego w swoim rodzaju wnętrza. Homebook to również stale aktualizowana baza biur projektowych, architektów, wykonawców i innych specjalistów z branży oraz wyszukiwarka produktów znanych marek dostępnych obecnie na rynku, a także społeczność profesjonalistów oraz pasjonatów aranżacji wnętrz. Z końcem bieżącego roku zespół Homebook.pl po raz kolejny wychodzi poza ramy wirtualnej rzeczywistości i spośród mnóstwa aranżacji wybrał perełki, które znalazły się w albumie „Homebook Design 2016”.

Wieloletnie doświadczenie we współpracy pomiędzy Homebook.pl i agencją GutPR zaowocowało powierzeniem GutPR obsługi komunikacyjnej albumu Homebook Design 2016. W ramach podpisanej umowy do zadań GutPR należeć będzie stworzenie oraz dystrybucja materiałów prasowych oraz dystrybucja egzemplarzy recenzenckich, a także monitoring mediów. Za obsługę projektu ze strony GutPR odpowiedzialny będzie zespół specjalistów kierowany przez Hannę Gehrke-Gut.


www.homebook.pl to nowoczesna platforma internetowa od maja 2013 roku skupiającą entuzjastów i profesjonalistów projektowania wnętrz. To miejsce w sieci, które pomaga w odświeżeniu lub całkowitej metamorfozie domu, mieszkania lub ogrodu. Użytkownicy znajdą tu informacje o markowych produktach, tysiące inspirujących zdjęć oraz porady i kontakt do specjalistów z branży. 

Zaufali nam: