71 78 95 204

GutPR z liderem na rynku drabin i rusztowań

W ostatnim czasie do grona Partnerów Biznesowych GutPR dołączyła firma KRAUSE, lider na rynku drabin, rusztowań i aluminiowych konstrukcji do prac na wysokości. 

Firma KRAUSE-Werk GmbH & Co. KG od 1900 roku zajmuje się konstrukcją systemów, umożliwiających bezpieczny i wygodny dostęp do stanowisk pracy znajdujących się na wysokościach. Zlokalizowany w Świdnicy polski oddział koncernu KRAUSE powierzył obsługę mediową swoich rozwiązań agencji GutPR.

W ramach podpisanej w ostatnim czasie umowy zespół agencji GutPR przygotuje materiały prasowe oraz poprowadzi działania z zakresu PRu produktowego i pozycjonowania mediowego ekspertów – ze szczególnym uwzględnieniem profesjonalnych rozwiązań firmy KRAUSE – dedykowanych dla przemysłu. Dodatkowo GutPR dostarczy monitoring mediów, a także służyć będzie doradztwem wizerunkowym.

Umowa pomiędzy firmą KRAUSE a agencją GutPR ma charakter długoterminowy. Za nawiązanie współpracy z nowym Partnerem Biznesowym agencji oraz koordynację działań dla firmy KRAUSE odpowiada Hanna Gehrke-Gut. 

Firma KRAUSE została założona 1900 roku w Alsfeld (Hesja) i może poszczycić się już ponad 110-letnią tradycją w konstruowaniu i produkcji wyposażenia ułatwiającego pracę na wysokości. W tym czasie przedsiębiorstwo rozwinęło się do działającej na skalę międzynarodową grupy przedsiębiorstw z kolejnymi zakładami produkcyjnymi otwieranymi na Węgrzech i w Polsce. Produkty firmy KRAUSE wyznaczają nowe wzorce w zakresie funkcjonalności, łatwości obsługi i bezpieczeństwa pracy. Konstruktorzy firmy KRAUSE szczególną wagę przywiązują do innowacji oraz praktycznych rozwiązań. Niepowtarzalność produktów jest istotnym elementem filozofii firmy. Pozwoliło to uzyskać liczne krajowe i międzynarodowe patenty oraz prawa chronione. O jakości firmy KRAUSE świadczą liczne nagrody krajowe i międzynarodowe. Profesjonalna obsługa projektów oraz doskonały serwis posprzedażowy powoduje, że firma KRAUSE jest silnym i niezawodnym partnerem dla swoich Klientów.

Zaufali nam: