71 78 95 204

GutPR z liderem na rynku odwodnień

W marcu 2023 roku do grona Partnerów Biznesowych agencji GutPR dołączyła firma KESSEL – lider na rynku odwodnień. Rozwiązania firmy KESSEL zapewniają czyste i bezpieczne odprowadzanie ścieków w ponad 60 krajach – w tym w Polsce.

W ramach podpisanej w ostatnim czasie umowy pomiędzy firmą KESSEL a GutPR, agencja poprowadzi działania z zakresu PRu produktowego, eksperckiego i korporacyjnego. GutPR dostarczy do mediów materiały prasowe, poprowadzi relacje z mediami, a także będzie przygotowywać raporty z monitoringu prasy i Internetu.

Umowa ma charakter długoterminowy. Z ramienia GutPR współpracę koordynuje Hanna Gehrke-Gut.


Rozwiązania odwadniające firmy KESSEL zapewniają czyste i bezpieczne odprowadzanie ścieków w ponad 60 krajach – również i w Polsce. Działania przedsiębiorstwa oparte są na dostarczaniu klientom i środowisku jak najlepszej ochrony z wykorzystaniem innowacji technicznych. Od 1963 roku produkty KESSEL chronią ludzi i środowisko poprzez odwadnianie budynków, podczyszczanie ścieków i zapobieganie szkodom spowodowanym przepływem zwrotnym. Więcej o firmie: www.kessel.pl

Zaufali nam: