71 78 95 204

GutPR z marką Panasonic

Panasonic, Kress, Steinel, Micoled, Wolfcraft, Collomix i inne marki narzędzi dystrybuowane przez firmę LŁ (dawniej: Lange Łukaszuk) zostały w ostatnim czasie objęte opieką mediową przez agencję GutPR.

W ramach umowy pomiędzy LŁ a GutPR agencja zajmie się prowadzeniem działań z zakresu PR produktowego, ze szczególnym uwzględnieniem nowych marek w portfolio LŁ, takich jak między innymi Panasonic, a dodatkowo dostarczy monitoring mediów i materiały do biura prasowego.

Nie jest to pierwsza współpraca pomiędzy dystrybutorem narzędzi, elektronarzędzi i oświetlenia. GutPR realizuje projekty dla LŁ od 2009 roku.

„Cieszymy się, że klienci, z którymi mieliśmy okazję współpracować w przeszłości wracają do nas z nowymi projektami. To dla nas ogromne wyróżnienie i docenienie wykonywanej przez nas pracy. Panasonic, znany głównie z produkcji technologii elektrycznych to nowa marka w naszym portfolio. Liczymy na to, że w ramach kolejnej umowy uda nam się powtórzyć sukcesy z poprzednich lat współpracy z firmą LŁ w ramach projektów dotyczących innych marek.” – mówi Hanna Gehrke-Gut.

Umowa pomiędzy firmą LŁ a GutPR została podpisana na okres zamknięty – z możliwością przedłużenia. Za obsługę mediową odpowiada zespół specjalistów kierowany przez Hannę Gehrke-Gut.


Panasonic Electric Works Europe AG, zlokalizowane w Holzkirchen (Górna Bawaria, Niemcy), jest europejską centralą firmy Panasonic Corporation’s Industrial Devices, kompleksowego dostawcy produktów z zakresu automatyki przemysłowej, podzespołów elektronicznych i przemysłowych. Przez niemal pół wieku projektuje i produkuje, we współpracy z europejskimi odbiorcami, nowoczesne komponenty elektroniczne i elektrotechniczne najwyższej jakości. Ponad 300 pracowników w Holzkirchen zapewnia wsparcie technologiczne, dopasowując optymalne rozwiązania najbardziej wymagającym odbiorcom w całej Europie. Cechami charakterystycznymi Panasonic Electric Works AG są: bliska współpraca, najwyższej jakości doradztwo, wieloletnie zobowiązania wobec najbardziej wymagających klientów w Europie. Na całym Świecie korporacja Panasonic posiada 150 zakładów oraz filii wytwórczych, dając zatrudnienie niemal 300 000 osób, osiągając roczny obrót ok. 57,7 mld Euro w (2013/14).

Już ponad 35 lat Panasonic produkuje i rozwija gamę profesjonalnych elektronarzędzi bezprzewodowych, zaprojektowanych do zastosowań w przemyśle, przez profesjonalnych rzemieślników i wykonawców usług wymagających najwyższej jakości i dokładności.

Dzięki innowacyjnej technologii, ergonomicznym rozmiarom, spełnieniu rygorystycznych wymagań dotyczących trwałości, wytrzymałości, odporności na pył i wilgoć, produkty Panasonic zdobyły sobie wielu zadowolonych klientów na całym Świecie. Podczas projektowania i unowocześniania narzędzi producent skupia się na urządzeniach, które mogą znosić ekstremalnie trudne warunki na placach budów, w ruchu ciągłym na taśmach montażowych w przemyśle, w warunkach wysokiej wilgotności czy zapylenia (np. w kopalni, na platformach wiertniczych, montażu kanalizacji i wielu innych).

Od stycznia 2012 europejskie centrum dystrybucji zostało włączone do Panasonic Electric Works Europe AG. Latem 2015 roku LŁ sp. z o.o. rozpoczęła dystrybucję elektronarzędzi akumulatorowych Panasonic w Polsce.

 

Zaufali nam: