71 78 95 204

GutPR z medyczną platformą internetową

Wrocławska agencja GutPR rozpoczęła współpracę z serwisem mylekarze.pl - nową medyczną platformą internetową. Serwis mylekarze.pl ma na celu dać pacjentom szeroki i szybki dostęp do lekarzy, a z drugiej strony sprowokować otwarcie się lekarzy na pacjentów w sieci, jednocześnie usprawniając komunikację w relacji lekarz-pacjent. 

Umowa obejmuje działania w obszarze media relations - ze szczególnym uwzględnieniem prasy medycznej. Jak mówią właściciele serwisu mylekarze.pl: "Wybierając GutPR kierowaliśmy się nie tylko efektami uzyskanymi przez GutPR dla innych obsługiwanych przez Agencję portali internetowych, ale również doświadczeniem w obsłudze mediowej inicjatyw dofinansowanych z Unii Europejskiej, które rządzą się swoimi prawami, choćby w zakresie dokumentowania przeprowadzanych działań". 

Mylekarze.pl to kolejny po Gotujmy.pl, Favore.pl, 112it.pl i Polskaprojektowa.pl serwis, który zdecydował się na obsługę komunikacyjną prowadzoną przez agencję GutPR. Klient sam zgłosił się do agencji. Za obsługę mylekarze.pl z ramienia GutPR odpowiedzialny jest Rafał Wójcicki. 

Mylekarze.pl jest portalem stworzonym przez grupę specjalistów związanych z branżą IT od ponad 10 lat Twórcy portalu wychodzą naprzeciw potrzebom lekarzy szukających skutecznych sposobów zaznaczenia swojej obecności w Internecie. Portal nie tylko pomaga w dotarciu do grupy potencjalnych pacjentów, ale także poprawia przepływ informacji między pacjentem a lekarzem. Obecnie w bazie jest 70 tysięcy lekarzy i 33 tysiące klinik, co czyni serwis mylekarze.pl najbardziej aktualnym spisem specjalistów i zakładów opieki zdrowotnej w Polsce.

Zaufali nam: