71 78 95 204

GutPR z największą porównywarką usług Favore.pl

Na przełomie października i listopada serwis internetowy Favore.pl – platforma internetowa przeznaczona dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw – podpisała umowę na obsługę z zakresu media relations z agencją GutPR. Do zadań agencji należy poinformowanie mediów o nowej funkcjonalności serwisu oraz o prowadzonych przez Favore.pl działaniach konkursowych. 

"Wybraliśmy GutPR ze względu na spore doświadczenie w obsłudze portali internetowych oraz wysoką efektywność działań, popartą referencjami od klientów z różnych branż" – mówi Klara Dyczkowska, Prezes Zarządu Favore.pl 

Za pozyskanie i obsługę serwisu Favore.pl odpowiedzialna jest Hanna Gehrke-Gut. Umowa ma charkater projektowy. Serwis Favore.pl nie korzystał wcześniej z usług agencji PR. 

Favore.pl jest platformą internetową, przeznaczoną dla polskiego sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Prezentuje innowacyjne podejście do handlu usługami w Internecie. Jest miejscem prowadzenia biznesu przez tysiące przedsiębiorców, stwarzającym szansę na efektywne dotarcie do milionów potencjalnych klientów. Favore.pl skupia fachowców ze wszystkich dziedzin. W ofercie portalu dostępna jest coraz większa liczba usług przedsiębiorców z terenu całej Polski. Wypełniając lukę na rynku handlu usługami w Internecie, Favore.pl zapoczątkował istnienie nowej, unikalnej kategorii serwisów pro-biznesowych.

Zaufali nam: