71 78 95 204

GutPR z naukowcem z ADR System

 

Polski naukowiec i laureat wielu prestiżowych nagród międzynarodowych, w tym Medalu Marii Curie Skłodowskiej - dr inż. Stanisław Wosiński z firmy ADR System - powierzył agencji GutPR obsługę mediową swojego wynalazku z dziedziny nanotechnologii, czyli farby NoEM Electro Protector. Współpraca została nawiązana ze względu na zarekomendowanie agencji przez jedną z firm, z którą współpracuje polski naukowiec.

 

NoEM Electro Protector to innowacja z dziedziny nanotechnologii, której celem jest ochrona przeciwko SARS-CoV-2 w pomieszczeniach zamkniętych. Poprzez odpowiedni dobór komponentów, reaguje na zmianę wilgotności powietrza w pomieszczeniu i „wciąga” aerozol wraz z wirusami przez powierzchnię ściany do czasu, aż wilgotność ściany będzie w stanie równowagi z wilgotnością w pomieszczeniu.

Współpraca pomiędzy dr inż. Stanisławem Wosińskim a GutPR obejmuje obsługę PR, czyli dostarczenie do dziennikarzy materiałów prasowych, dalsze prowadzenie relacji z mediami oraz przygotowywanie raportów z monitoringu mediów, a także doradztwo komunikacyjne. W kolejnym kroku ADR System planuje poszerzyć współpracę o obsługę PR kolejnych rozwiązań, w tym tkaniny posiadającej cechy ekranowania pola elektrycznego i elektromagnetycznego, membran dachowych i podkładów pod podłogi.

O wynalazcy

Dr inż. Stanisław Wosiński jest polskim naukowcem, laureatem wielu prestiżowych nagród międzynarodowych, w tym Medalu Marii  Skłodowskiej-Curie przyznawanego raz w roku w rocznicę odkrycia polonu i radu, czy ostatnio nadanego w Genewie, Złotego Medalu w dziedzinie:  Ochrona Środowiska – Energie. Uzyskał tytuł doktora z nauk technicznych w dyscyplinie: inżynieria materiałowa, w specjalności materiały dielektryczne, fizyka ciała stałego. Rozprawa doktorska dotyczyła wpływ składu i warunków wytwarzania kompozytów ceramicznych i polimerowych na zdolność ekranowania przemiennego pola elektrycznego

Zaufali nam: