71 78 95 204

GutPR z ogrzewaczami pojemnościowymi PSH firmy STIEBEL ELTRON

STIEBEL ELTRON POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie to samodzielne przedstawicielstwo renomowanego koncernu produkującego nowoczesne urządzenia i systemy grzewcze. Od 2011 roku swoje działania Public Relations systematycznie powierza wyspecjalizowanej w działaniach komunikacyjnych agencji GutPR. W tym roku agencja zajmie się działaniami komunikacyjnymi dla nowych ogrzewaczy pojemnościowych z serii PSH.

Wyjątkowo szeroka gama produktów firmy STIEBEL ELTRON POLSKA pozwala na optymalne zaopatrzenie każdej inwestycji budowlanej w źródło ciepła odpowiednio dopasowanego do oczekiwań i możliwości inwestora. Obecnie przedsiębiorstwo proponuje nowość w swojej ofercie – nowoczesne, energooszczędne ciśnieniowe ogrzewacze pojemnościowe z serii PSH. Produkty przeznaczone są do zaopatrywania w wodę jednego lub kilku punktów poboru w gospodarstwach domowych, ale również w budynkach gospodarczych czy przemysłowych. Idealnie sprawdzą się nie tylko na działkach czy w obiektach inwestycyjnych, ale również w eleganckich łazienkach.

Obsługą mediową firmy STIEBEL ELTRON zajmie się agencja GutPR. Umowa obejmuje przygotowanie materiałów prasowych, kontakt z dziennikarzami i prowadzenie monitoringu mediów.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STIEBEL ELTRON POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie to samodzielne przedstawicielstwo renomowanego koncernu produkującego nowoczesne urządzenia i systemy grzewcze. Asortyment STIEBEL ELTRON składa się na najszerszą na polskim rynku ofertę ze strony jednego producenta, opartą na jednolitych warunkach handlowych, gwarancyjnych oraz serwisowych.

Zaufali nam: