71 78 95 204

GutPR z otwarciem Innovation Lab firmy Omron

Dostawca technologii w branży automatyki przemysłowej i sprzętu medycznego oraz podzespołów elektronicznych – Omron Polska – powierzył agencji GutPR obsługę mediową otwarcia pierwszego w Polsce laboratorium innowacji – Innovation Lab.

18 października 2018 roku w Tychach otwarte zostanie pierwsze w Polsce laboratorium innowacji – Innovation Lab – firmy Omron. Dzięki w pełni zrobotyzowanym celom produkcyjnym i wsparciu specjalistów robotyków, producenci z różnych branż będą mieli możliwość zapoznania się z technologią firmy Omron. Innovation Lab ma za zadanie, możliwie wiernie, odtworzyć realia środowiska produkcyjnego i umożliwić opracowywanie i testowanie innowacyjnych aplikacji wspierających wizję inteligentnej i autonomicznej produkcji.

Współpraca między Omron Polska a GutPR obejmuje nie tylko obsługę mediową imprezy, ale także dostarczenie do dziennikarzy materiałów prasowych, dalsze poprowadzenie relacji z mediami oraz przygotowywanie raportów z monitoringu mediów. Umowa ma charakter projektowy.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupa Omron zatrudnia obecnie około 39 000 pracowników na całym świecie, a jej obroty wynoszą ponad 6 miliardów euro. Kiedy Kazuma Tateisi zakładał firmę Omron, jego celem była poprawa jakości życia. Chęć rozwoju innowacyjnych rozwiązań i korzystania z najnowocześniejszej technologii do dziś jest motorem napędowym firmy. Omron jest wszechstronnym partnerem dla przemysłu wytwórczego, oferując producentom kompleksowe rozwiązania. Laboratorium innowacji, które zostanie otwarte w Polsce, to dowód na to, że firma stawia na rozwój i współpracę międzybranżową.

Zaufali nam: