71 78 95 204

GutPR z RR Granity

RR Granity - strzegomski producent i dystrybutor płyt i płytek z kamienia naturalnego: granitu, marmuru, trawertynu i onyksu - podpisał umowę o współpracy z wyspecjalizowaną w działaniach dla branży budowlanej i wnętrzarskiej agencją GutPR. 

Firma RR Granity powierzyła agencji GutPR całość obsługi komunikacyjnej. W szczególności do zadań GutPR należy: prowadzenie relacji z mediami dla wprowadzonych niedawno na rynek płytek: granitowych, marmurowych i z trawertynu, prowadzenie biura prasowego, opracowanie materiałów na witrynę internetową, do katalogu oraz newslettera, nadzór nad tworzeniem materiałów POS, a także szeroko ujęte doradztwo komunikacyjne, marketingowe i reklamowe. GutPR przeprowadzi także badanie jakości obsługi w punktach sprzedaży - metodą tzw. "cichego klienta". 

Za pozyskanie i obsługę klienta odpowiedzialny jest Rafał Wójcicki. Umowa ma charakter długofalowy. Klient sam zgłosił się do Agencji. Firma RR Granity nie korzystała wcześniej z obsługi agencji PR. 

RR GRANITY HURTOWNIA KAMIENIA NATURALNEGO od 1995 zajmuje się produkcją oraz dystrybucją kamienia naturalnego: granitu, marmuru, onyksu, trawertynu. Surowce sprowadzane są m. in. z Hiszpanii, Indii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Brazylii i Włoch. Bezpośrednia współpraca z największymi na świecie koncernami zajmującymi się wydobyciem bloków kamiennych umożliwiła stworzenie bogatej oferty ponad 70 rodzajów płyt, płytek granitowych, marmurowych i trawertynowych. RR Granity posiada dwa innowacyjne zakłady produkcyjne ulokowane w województwie dolnośląskim, w tym jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Polsce. Pozostałe oddziały firmy znajdują się w Katowicach oaz Sufczynie k/ Brzeska.

Zaufali nam: