71 78 95 204

GutPR z szybami samochodowymi NordGlass

W listopadzie największa polska sieć serwisów wymiany i napraw szyb samochodowych NordGlass powierzyła działania komunikacyjne agencji GutPR.

Firma NordGlass to kolejny Partner Biznesowy GutPR z szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej - GutPR od wielu lat obsługuje bowiem najbardziej znane polskie marki bram garażowych, środków do pielęgnacji pojazdów, aerozoli technicznych, sprzętu dedykowanego dla warsztatów samochodowych oraz różnego rodzaju narzędzi i elektronarzędzi.

Nowy Partner Biznesowy agencji GutPR - firma NordGlass - to nie tylko właściciel największej i najlepiej rozpoznawalnej w Polsce sieci serwisowej, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju, ale także wiodący europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej. Podpisana w listopadzie 2012 roku umowa pomiędzy GutPR a NordGlass obejmuje przede wszystkim działania z zakresu PR produktowego i korporacyjnego, pozycjonowanie ekspertów i prowadzenie relacji z mediami. - Zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z GutPR ze względu na potrzebę prowadzenia intensywnych, a jednocześnie bardzo lokalnych działań w całej Polsce, w dodatku skierowanych do zróżnicowanej i różnorodnej grupy docelowej. Jestem przekonany, że agencja GutPR posiada w tym zakresie ogromny potencjał i wszystkie umiejętności potrzebne do wspólnego sukcesu - mówi Grzegorz Łajca, Prezes NordGlass Group. 

Firma NordGlass to kolejny Partner Biznesowy GutPR z szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej -GutPR od wielu lat obsługuje bowiem najbardziej znane polskie marki bram garażowych, środków do pielęgnacji pojazdów, aerozoli technicznych, sprzętu dedykowanego dla warsztatów samochodowych oraz różnego rodzaju narzędzi i elektronarzędzi.

Za obsługę firmy NordGlass odpowiada zespół pod kierownictwem Hanna Gehrke-Gut. Współpraca ma mieć charakter długoterminowy. 

Zlokalizowana w Koszalinie firma NordGlass to właściciel największej i najbardziej rozpoznawalnej w Polsce sieci serwisowej, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju. Firma NordGlass to także wiodący europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej. Produkuje najwyższej klasy szyby czołowe do ponad 1300 najpopularniejszych modeli samochodów i dystrybuuje je w całej Europie i poza jej granicami.

Zaufali nam: