71 78 95 204

GutPR z… toaletami dla psów marki 22dogs

Firma A2HM, właściciel marki 22dogs, pod którą oferuje między innymi rewolucyjną Strefę WC Pies, nawiązała w ostatnim czasie współpracę z agencją GutPR.

Firma A2HM specjalizująca się w produkcji rozwiązań z zakresu architektury miejskiej, w tym miedzy innymi wiat przystankowych, siłowni zewnętrznych i zadaszeń rowerowych, która rozszerza swoje portfolio o produkty związane z usuwaniem odchodów po psach, powierzyła agencji GutPR obsługę komunikacyjna stworzonej przez siebie marki 22dogs.

Marka 22dogs obejmuje rewolucyjna strefę WC Pies, a także kosze i worki na odchody zwierząt. Wdrożenie tych rozwiązań w przestrzeni miejskiej popierane jest akcjami uświadamiającymi zagrożenie wynikające z uchylania się przed obowiązkiem sprzątania kup. Akcje edukacyjne (plakaty, ulotki, woblery) mają podnosić świadomość zarówno właścicieli czworonogów, jak i mieszkańców. Działania edukacyjne marki 22dogs będzie dodatkowo wspierać agencja GutPR. Umowa o charakterze długoterminowym obejmuje między innymi prowadzenie relacji z mediami, dostarczanie monitoringu mediów i doradztwo komunikacyjne.


22dogs oferuje klientom Strefy WC dla psów  oraz rozwiązania pomocne w sprzątaniu po zwierzakach. Marka zajmuje się również budowaniem świadomości wśród właścicieli o szkodliwości niesprzątniętych odchodów. Więcej o produktach firmy oraz organizowanych akcjach możemy przeczytać na ich stronie internetowej www.22dogs.com. 

Zaufali nam: