71 78 95 204

Holenderska jakość Elastolith pod skrzydłami GutPR

Elastolith Polska podpisał umowę z GutPR. Agencja GutPR, która od lat buduje i wzmacnia pozytywny wizerunek swoich partnerów  w oparciu o praktyki dobrego PR-u, będzie zajmować się obsługą komunikacyjną mineralnego klinkieru Elastolith.

Elastolith jest holenderskim producentem mineralnej płytki klinkierowej. Ręczną metodę produkcji opatentowano w 1962 roku i realizuje się do dzisiaj w niezmienionej formie. Płytki klinkierowe Elastolith, wraz z systemowym klejem, posiadają wyjątkowe właściwości, dzięki którym mogą być stosowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Wszystkie produkty Elastolith wytwarzane są od ponad pięćdziesięciu lat w tej samej manufakturze, w holenderskiej miejscowości Haaksbergen, przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji i jakości.

Obsługą mediową firmy Elastolith zajmie się GutPR, lider skutecznych działań komunikacyjnych dla firm z branży budowlanej i wnętrzarskiej. Umowa obejmuje przygotowywanie materiałów prasowych, prowadzenie monitoringu mediów, kontakt z dziennikarzami i dystrybutorami oraz doradztwo komunikacyjne.

ELASTOLITH POLSKA to wyłączny przedstawiciel i dystrybutor płytek klinkierowych marki ELASTOLITH, czyli holenderskiego producenta jedynej w swoim rodzaju mineralnej płytki klinkierowej. Receptura została opracowana pod koniec lat 50-tych ubiegłego wieku i opatentowana w 1962 roku, co powoduje, że ELASTOLITH ma ponad 50-o letnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży tego najwyższej jakości produktu.

Zaufali nam: