71 78 95 204

Kingspan Insulation nawiązał współpracę z GutPR

Wiodący na świecie producent wysokiej jakości izolacji w ostatnim czasie powierzył obsługę komunikacyjną swoich rozwiązań na polskim rynku liderowi w kategorii PR dla budownictwa – agencji GutPR.

W ramach podpisanej umowy do zadań GutPR należeć będą działania z zakresu relacji z mediami dla wskazanych rozwiązań firmy Kingspan Insulation w Polsce.

GutPR zajmie się PR-em produktowym oraz PR-em eksperckim, a także dostarczy monitoring mediów. Za realizację umowy z ramienia firmy Kingspan Insulation odpowiada  Kateřina Petko, Marketing Manager Eastern Europe.

Umowa pomiędzy Kingspan Insulation a GutPR została podpisana na okres zamknięty. Za obsługę mediową odpowiada zespół specjalistów kierowany przez Hannę Gehrke-Gut.

_____________________________________________________________________________________________________

Kingspan Insulation jest wiodącym na świecie producentem sztywnej pianki rezolowej, PIR i izolacji próżniowej, stosowanych w izolacji dachów, ścian, posadzek oraz przewodów wentylacyjnych.

Kingspan Insulation jest częścią Kingspan Group, która prowadzi działalność w zakresie działów produktowych, w tym paneli preizolowanych budowlanych, technologii środowiskowych i odnawialnych technologii energetycznych. Założona w Irlandii pod koniec 1960 roku Grupa Kingspan jest światowym liderem, cenionym w całej branży budowlanej za duży wkład i zaangażowanie na rzecz innowacji, nowoczesnego wzornictwa, jakości i wiedzy technicznej.

GutPR to istniejąca od 2008 roku kreatywna agencja public relations, lider w kategorii PR dla budownictwa. GutPR skupia profesjonalistów, posiadających doświadczenie na rynku budowlanym, instalacyjnym, wnętrzarskim, finansowym, informatycznym i innych.

Agencja GutPR to dobry wybór dla firm, którym zależy na długotrwałym i skutecznym budowaniu pozytywnego wizerunku.

Zaufali nam: