71 78 95 204

Kolejna konferencja RD bud i GutPR już za nami

25 września 2014 roku w Lord Hotel**** w Warszawie odbyła się konferencja „Zrównoważone renowacje - druga "mlodość" inwestycji budowlanych", będąca kontynuacją projektu "Partnerstwo dla zrównoważonego budownictwa", wdrożonego przez firmę RD bud w 2010 r. Organizatorem tego wydarzenia była wrocławska agencja GutPR – lider w kategorii „PR dla budownictwa”.

Głównym celem projektu jest podnoszenie świadomości w kwestii zrównoważonego budownictwa oraz zapoczątkowanie horyzontalnej współpracy wszystkich grup zawodowych biorących udział w procesie realizacji inwestycji budowlanych.

W ramach umowy zawartej z firmą RD bud - inicjatorem projektu, agencja GutPR odpowiedzialna była za stronę organizacyjną konferencji oraz pozyskanie patronów medialnych i merytorycznych dla tego wydarzenia. W ramach patronatów merytorycznych, w prelekcjach oraz panelach dyskusyjnych wzięli udział przedstawiciele takich firm i instytucji jak: RD bud, NSG Group - Pilkington Polska, ISOVER, Armstrong, Zymetric, Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego (PLGBC), Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej im. Güntera Schlagowskiego (PIBP), Konferencję poprowadził Paweł Gołębski. Obszerna relacja z tegorocznej konferencji jest dostępna na stronie: www.zrownowazonainwestycja.pl

Za koordynację projektu realizowanego wspólnie z firmą RD bud odpowiedzialny jest zespół specjalistów z agencji GutPR pod kierownictwem Rafała Wójcickiego.

RD bud jest firmą budowlaną działającą w zakresie generalnego wykonawstwa. Wywodzi się z francuskiej, niezależnej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, która od ponad 90 lat rozwija swoja ofertę na rynku światowym. W Polsce firma RD bud funkcjonuje od 1997 roku, a jej działalność obejmuje przede wszystkim realizacje „pod klucz” centrów handlowych, hoteli, biur, centrów logistycznych i przemysłowych. Bogata oferta spółki obejmuje zarówno wykonawstwo obiektów od podstaw, jak również modernizacje, rozbudowy i adaptacje funkcjonujących już obiektów. Główna siedziba spółki znajduje się w Warszawie. RD bud posiada także swoje biuro regionalne we Wrocławiu. Wszystkie inwestycje prowadzone są z myślą o pełnej satysfakcji klientów, z dbałością o ochronę środowiska naturalnego i wysoką jakość świadczonych usług.

 

Zaufali nam: