71 78 95 204

LŁ ponownie z GutPR

W ostatnim czasie firma LŁ, skutecznie działająca na konkurencyjnym rynku elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, osprzętu, oświetlenia automatycznego i klejów termotopliwych ponownie powierzyła działania z zakresu PR produktowego agencji GutPR.

Spółka LŁ (dawniej: Lange Łukaszuk), będąca dystrybutorem takich marek jak Castolin, Kress, Starmix, Steinel, Sola, Proxxon, Novus, Felo, Benning, Scheppach, Bondhus, NWS czy Hervisa nie jest nowym Klientem w portfolio GutPR. W przeszłości Lange Łukaszuk korzystało z wsparcia GutPR  przez cztery lata, do stycznia 2013 roku. Kolejna umowa jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych przez GutPR.

Za obsługę mediową firmy LŁ odpowiada zespół specjalistów z branży budowlanej kierowany przez Hannę Gehrke-Gut.

LŁ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. (dawniej LANGE ŁUKASZUK s.j.) rozpoczęła swoją działalność w roku 1987. Od tej pory skutecznie i z powodzeniem działa na konkurencyjnym rynku elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, osprzętu, oświetlenia automatycznego i klejów termotopliwych. Firma LŁ postawiła sobie za cel szeroko zakrojone doradztwo techniczno-handlowe, handel specjalistyczny ze sklepami narzędziowymi i hurtowniami, a także z marketami budowlanymi. Sprzedanym wyrobom LŁ zapewnia pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną w dwudziestu swoich punktach serwisowych na terenie kraju.

 

Zaufali nam: