71 78 95 204

Lider Wentylacji z liderem w kategorii PR dla budownictwa

Lider Wentylacji - firma DOSPEL - rozpoczęła współpracę z agencją GutPR. Jak twierdzi przedstawiciel firmy - jest to swoisty mariaż pomiędzy Liderem Wentylacji a liderem w kategorii "PR dla budownictwa".

W ostatnim czasie firma DOSPEL - jeden z największych producentów urządzeń i systemów z zakresu wentylacji i klimatyzacji - podpisała umowę z uhonorowaną w ostatnim czasie Laurem Buildera w kategorii "PR dla budownictwa" agencją GutPR. Zakres prac obejmuje prowadzenie relacji z mediami dla wszystkich marek firmy.

"Wybraliśmy GutPR ze względu na bardzo szerokie portfolio agencji, świetną znajomość branży i bardzo wysoką efektywność działań dla stałych Partnerów Biznesowych GutPR" - mówi Roman Jeziorski z firmy DOSPEL - "Dla nas podpisanie umowy stanowi swoisty mariaż pomiędzy liderem wentylacji a liderem w kategorii PR dla budownictwa"

Klient sam zgłosił się do GutPR. Firma DOSPEL nie korzystała w ostatnim czasie z usług agencji prowej. 

Firma DOSPEL z powodzeniem funkcjonuje na rynku od 1974 roku. Pierwszy zakład usługowy specjalizujący się w naprawach silników został otwarty w Konopiskach / k Częstochowy. Rosnące zaufanie do produktów i usług firmy stało się podstawą do poszerzenia działalności o produkcję wanien galwanizacyjnych, prostowników, zgrzewarek oraz żyrandoli mosiężnych. Krokiem milowym w rozwoju firmy było wejście na rynek produktów AGD. W 1980r. przedsiębiorstwo, jako jedno z pierwszych w Polsce, rozpoczęło produkcję lokówek elektrycznych. Dynamiczne wkroczenie w ten segment rynku pozwoliło na dalsze inwestycje i sukcesywne poszerzenia wachlarza produktów. Sześć lat później w 1985 r. DOSPEL rozpoczął produkcje wentylatorów, która w latach 90-tych stała się główną osią przemysłu firmy . Z chwilą zakupienia i otwarcia nowego zakładu produkcyjnego w Częstochowie powstały 2 linie produkcyjne, DOSPEL Comfort i DOSPEL Professional, które do dziś zapewniają szeroki asortyment wentylatorów domowych, przemysłowych, zakończeń wentylacyjnych, systemów wentylacji z odzyskiem ciepła oraz central wentylacyjno-klimatyzacyjnych odznaczonych międzynarodowym certyfikatem poświadczającym jakość i bezpieczeństwo.

Zaufali nam: