71 78 95 204

Murator wybrał GutPR!

Najpopularniejszy miesięcznik poradnikowy o tematyce budowlanej – Murator, będący organizatorem konkursu Remont Roku, nawiązał z początkiem lutego 2017 roku współprace z agencją GutPR. Pierwsze zadanie agencji GutPR to obsługa mediowa rozstrzygnięcia konkursu Remont Roku.


Konkurs „Remont Roku 2016” ruszył 15 stycznia 2016 roku i trwał 11 miesięcy. Napływające do 15 grudnia 2016 roku zgłoszenia podzielone były na cztery kategorie: poddasze, przebudowa, termomodernizacja oraz wnętrze. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu Remont Roku 2016 odbędzie się 9 lutego o godz. 12.00 na stoisku Wydawnictwa Murator podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych i Architektonicznych BUDMA 2017. Autorzy zwycięskich realizacji w każdej z czterech kategorii, otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 10 tys. złotych. Sponsorem strategicznym konkursu Remont Roku jest firma Velux, a pozostali sponsorzy to firmy Heitz, Hörmann, Isover, Gazuno, Ruukki, Schüco i Termo Organika.


Partnerem, który zajmie się obsługą mediową tego wydarzenia została wyspecjalizowana w skutecznych działaniach dla firm z branży budowlanej i wnętrzarskiej agencja GutPR. Ze strony Wydawnictwa Murator za wybór agencji odpowiedzialna jest Irena Walczak, Dyrektor Marketingu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Murator to najpopularniejszy miesięcznik poradnikowy o tematyce budowlanej – kompendium fachowej wiedzy niezbędnej do budowy domu lub remontu. Od ponad 30 lat pomaga w budowie nowoczesnych, funkcjonalnych, trwałych i zdrowych domów. Jest synonimem rzetelności i fachowości. W każdym numerze znajdują się praktyczne porady, inspiracje, przeglądy materiałów i projekty domów oraz opisy wybranych zagadnień związanych z budową, wykańczaniem i remontem. Miesięcznik jest dostępny także w formie e-wydań oraz jako aplikacja na iPada.  Pod marką tytułu ukazują się Numery Specjalne Muratora oraz Poradnik Zrób to Sam. Działalność wydawniczą od wielu lat uzupełnia tworzona pod marką Muratora Kolekcja Projektów Gotowych. „Murator” organizuje również wiele akcji i konkursów.

Zaufali nam: