71 78 95 204

Nowa marka efektów dekoracyjnych z GutPR

Agencja GutPR, lider w kategorii „PR dla budownictwa” podpisała w kwietniu umowę z firmą, która wprowadza na rynek nową markę produktów do dekoracji ścian. Asortyment sygnowany nową marką będzie dostępny w sieci sklepów Leroy Merlin oraz w salonach własnych. 

W ramach podpisanej w kwietniu umowy agencja GutPR zorganizuje 23 kwietnia 2013 roku konferencję prasową, w trakcie której zostanie zaprezentowany nowy brand dekoracyjny: jego założenia, dostępne produkty oraz – w trakcie części warsztatowej – ich zastosowanie. Umowa obejmuje również przygotowywanie materiałów komunikacyjnych, strony internetowej, filmów instruktażowych i sesji zdjęciowych, a także prowadzenie relacji z mediami dla nowej marki produktów z branży efektów dekoracyjnych oraz farb.

„Do czasu konferencji prasowej nie mamy zgody na ujawnianie nazwy nowego klienta ani nazwy wprowadzanej przez niego na rynek marki” – tak podpisanie kontaktu skomentował Rafał Wójcicki, który czuwa nad całością działań komunikacyjnych dla nowego Partnera Biznesowego GutPR.

Nowa marka to nie tylko innowacyjny asortyment farb, gładzi i efektów dekoracyjnych, ale także gotowe inspiracje i fachowa pomoc, za sprawą których wnętrza naszego domu zyskają niebagatelną stylistykę. Producent podkreśla, że jego produkty są tak łatwe w użyciu, że każdy będzie w stanie samodzielnie wykonać nimi efekty dekoracyjne.

Agencja GutPR została wybrana w drodze rekomendacji. Umowa jest kontraktem długoterminowym. 

Zaufali nam: