71 78 95 204

Otwarcie nowego oddziału „KONCEPT” Sp. z o.o. i GutPR


Agencja GutPR powitała wśród swoich klientów jednego z wiodących system integratorów branży IT w Polsce – „KONCEPT” Sp. z o.o. Firmy nawiązały współpracę przy okazji otwarcia nowego oddziału tej spółki technologicznej.

 

„KONCEPT” Sp. z o.o. jest firmą z sektora IT, dostarczającą usługi informatyczne klientom w całej Polsce. Firma ma siedzibę w Warszawie, a także oddziały w Krakowie i Gdańsku. Do tych trzech lokalizacji dołączy niedługo kolejna – pod koniec lipca spółka zawita również do Wrocławia. Do współpracy przy wydarzeniach towarzyszących otwarciu nowej filii zaproszona została wrocławska agencja GutPR. Do zadań agencji należy zapewnienie odpowiedniej oprawy organizacyjnej, a także poprowadzenie projektu z zakresu relacji z mediami oraz monitoring prasy i Internetu.

Za współpracę po stronie agencji odpowiada Rafał Wójcicki z zespołem.  Umowa została zawarta na okres zamknięty.


„KONCEPT” Sp. z o.o. jest integratorem systemów świadczącym kompleksowe usługi informatyczne, przygotowującym na życzenie Klienta indywidualne rozwiązania, w których sprzęt komputerowy i peryferyjny, sieć komputerowa i oprogramowanie stanowią jedną spójną całość. KONCEPT jest obecny w całej Polsce - z centralą w Warszawie oraz oddziałami w Krakowie i Gdańsku. Oferta skierowana jest do tych firm i instytucji, które chcą wkroczyć na drogę komputeryzacji, jak i dla tych, które pragną unowocześnić i rozwinąć istniejące rozwiązania.


GutPR to kreatywna agencja public relations działająca w służbie dobrego PR. GutPR skupia profesjonalistów, posiadających szerokie doświadczenie w obsłudze podmiotów z branży IT, budowalnej, wnętrzarskiej, e-commerce, instalacyjnej oraz FMCG.

Agencja GutPR to dobry wybór dla firm, którym zależy na długotrwałym i skutecznym budowaniu pozytywnego wizerunku.

Zaufali nam: