71 78 95 204

Pierwsza edycja Poland IT Meeting już za nami

Wrocław na dwa dni stał się polską stolicą branży informatycznej. W dniach 24-25 września 2015 r. ponad 100 specjalistów branży IT z całej Europy spotkało się w stolicy Dolnego Śląska na pierwszej edycji wydarzenia Poland IT Meeting. Pionierska formuła imprezy, skupiająca się wokół idei networkingu i budowania relacji, okazała się prawdziwym sukcesem. Pozwoli to, by Poland IT Meeting na stałe wpisało się w kalendarz imprez IT w Europie i Polsce.

Pierwsza edycja spotkania miała miejsce w największym w regionie centrum biznesowo-konferencyjnym, hotelu Haston we Wrocławiu. Wydarzenie zgromadziło ponad 100 przedstawicieli największych firm informatycznych z całej Europy. Uczestnicy odbyli kilkanaście indywidualnych spotkań biznesowych z dotychczasowymi oraz potencjalnymi Partnerami Biznesowymi. Przy pomocy spersonalizowanej aplikacji, mogli sami zaplanować kalendarz spotkań, zdecydować, z którymi przedstawicielami firm chcą przeprowadzić rozmowy, a jednocześnie zmaksymalizować efektywność spędzonego czasu.

Po zakończeniu części formalnej Poland IT Meeting, uczestnicy mieli okazję spotkać się na uroczystej kolacji uświetnionej występem grupy Multivisual, która zaprezentowała spektakularne show przy użyciu laserów oraz innych rekwizytów multimedialnych. Uczestnicy odwiedzili też wrocławski klub muzyczny oraz odbyli spacer po historycznej części Wrocławia.

Rafał Wójcicki, organizator wydarzenia komentuje: „Po blisko rocznych przygotowaniach, wydarzenie okazało się niebywałym sukcesem. Otrzymaliśmy mnóstwo pozytywnych opinii od Partnerów, zarówno z Polski, jak i zagranicy. Jestem przekonany, że uczestnicy wydarzenia nawiązali mnóstwo owocnych relacji, które przełożą się realnie na ich sytuację biznesową. Już teraz rozpoczynamy przygotowania do przyszłorocznej edycji, na której spodziewamy się co najmniej 200 uczestników. Naszym celem jest, aby Poland IT Meeting stało się największą imprezą tego typu w regionie Europy Środkowo – Wschodniej. Pierwsza edycja była dla nas wyzwaniem, by zbudować zaufanie pośród naszych odbiorców i przekonać ich do samej idei. Teraz musimy sprostać oczekiwaniom na kolejne edycje, wyciągnąć wnioski i ulepszyć formułę.”

Więcej informacji o tegorocznej edycji wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej: www.polanditmeeting.com. Tam również pojawiać się będą aktualizacje odnośnie przyszłorocznej odsłony wydarzenia.

Organizatorem Poland IT Meeting jest agencja GutPR.

Zaufali nam: