71 78 95 204

Quality Door System 24 z GutPR

We wrześniu zapoczątkowana została współpraca pomiędzy producentem wysokiej jakości systemów drzwi przesuwnych – firmą Quality Door System 24 – a liderem w kategorii PR dla budownictwa – agencją GutPR.

Firma Quality Door System 24 szukała kompetentnej agencji PR, posiadającej praktyczną wiedzę z zakresu obsługi klientów z sektora, w którym działa. Szerokie doświadczenie GutPR we współpracy z firmami z branży stolarki otworowej, w tym między innymi w prowadzeniu skutecznych działań komunikacyjnych dla lidera na rynku okuć, producentów okien, producentów drzwi, producentów bram garażowych, producenta klamek, dostawców systemów zabezpieczeń, wiodących marek pian i akcesoriów montażowych, dystrybutorów elektronarzędzi do montażu okien i drzwi czy licznych mistrzostw, imprez i gal gromadzących przedstawicieli branży stolarki otworowej z pewnością zaważyło na wyborze, jakiego dokonała firma QDS24.

W ramach podpisanej umowy agencja GutPR poprowadzi dla QDS24 działania z zakresu relacji z mediami, w tym czynności w obszarze PR produktowego oraz PR eksperckiego, a także dostarczy monitoring mediów. Za realizację wyznaczonych celów z ramienia GutPR odpowiada Hanna Gehrke-Gut wraz z zespołem.


Quality Door System 24 to producent systemów drzwi przesuwnych. Od lat łączy w swoich produktach niepowtarzalny styl i funkcjonalność, zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Działając na rynku, doskonale zna potrzeby swoich  klientów, rozumiejąc jak ważną częścią architektury domu są okna i drzwi – to one łączą nas ze światem zewnętrznym jednocześnie chroniąc domowników.  Dzięki wiedzy i doświadczeniu Quality Door System 24 potrafi doskonale dopasować oferowane produkty do wysokich wymagań użytkowników. Stylowe i nowoczesne drzwi przesuwne marki QDS24 upiększą dom i skutecznie rozświetlą jego wnętrze.


GutPR to kreatywna agencja public relations działająca w służbie dobrego PR. GutPR skupia profesjonalistów, posiadających szerokie doświadczenie w obsłudze podmiotów z branży IT, budowalnej, wnętrzarskiej, e-commerce, instalacyjnej oraz FMCG.

Agencja GutPR to dobry wybór dla firm, którym zależy na długotrwałym i skutecznym budowaniu pozytywnego wizerunku.

Zaufali nam: