71 78 95 204

Schöck wybrał GutPR

W ostatnim czasie została podpisana umowa na obsługę komunikacyjną pomiędzy firmą Schöck, oferującą rozwiązania do izolacji termicznej i akustycznej dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego, a agencją GutPR.

W ramach podpisanej umowy do zadań GutPR należeć będzie kompleksowa obsługa komunikacyjna firmy Schöck w Polsce.

GutPR zajmie się relacjami z mediami, a także dostarczy monitoring mediów i będzie prowadzić wirtualne biuro prasowe. W ramach doradztwa wizerunkowego i komunikacyjnego GutPR opracuje harmonogram seminariów odbywających się w różnych regionach kraju. GutPR będzie odpowiadać również za działania promocyjne i reklamowe dla marki Schöck, a także za regularna komunikację z partnerami handlowymi firmy w formie newslettera. W planach jest również przygotowywanie Press packów oraz konferencji i śniadań prasowych.

Umowa pomiędzy Schöck a GutPR została podpisana na okres zamknięty. Za obsługę mediową odpowiada zespół specjalistów kierowany przez Hannę Gehrke-Gut.


Dodatkowe informacje o firmie Schöck Sp. z o.o. :

Firma Schöck Sp. z o.o. należy do Grupy Schöck. Główną specjalnością firmy są rozwiązania do izolacji termicznej i akustycznej dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego. Grupa Schöck zatrudnia łącznie 500 pracowników. Oprócz głównej siedziby w Baden-Baden firma Schöck posiada magazyn dystrybucyjny w Essen i zakład produkcyjny w Halle/Saale i w Tychach. Pozostałe firmy należące do Grupy Schöck są rozmieszczone w Polsce, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Wielkiej Brytanii i na Węgrzech. Jako producent firma Schöck projektuje, produkuje i rozprowadza innowacyjne elementy i systemy budowlane dla budownictwa lądowego. Jej celem jest rozwój coraz to lepszych jakościowo i doskonalszych elementów konstrukcyjnych zgodnie z hasłem: „budować nowocześnie”. Oprócz rozwiązań technicznych firma Schöck zwraca szczególnie uwagę na usługi i serwis. Dzięki temu wszystkie grupy klientów mają dostęp do szkoleń, programów obliczeniowych,  informacji technicznych i koniecznego doradztwa technicznego, aby „budować nowocześnie”. Flagowym produktem firmy Schöck jest łącznik termoizolacyjny Isokorb. Jego wysoką jakość i bezpieczeństwo stosowania potwierdza m.in. statuetka TopBuilder 2011 dla jednego z najbardziej innowacyjnych produktów budowlanych dostępnych na polskim rynku.

 

Zaufali nam: