71 78 95 204

SCHOCKujący klient GutPR

W ostatnim czasie podpisana została umowa o stałej współpracy pomiędzy firmą CCI Sp. z o. o. – dystrybutorem wysokiej klasy zlewów i baterii kuchennych SCHOCK a wrocławską agencją GutPR. 

Do zadań GutPR należy koordynacja działań media relations w zakresie PR produktowego dla niemieckich zlewozmywaków kompozytowych oraz baterii kuchennych marki SCHOCK dystrybuowanych przez CCI sp. z o. o..

"Wybraliśmy agencję GutPR ze względu na wcześniejsze pozytywne doświadczenia we współpracy z Hanną Gehrke-Gut" – mówi Anna Florków, koordynator ds. Sprzedaży i Marketingu marki SCHOCK.

Umowa zawarta została na czas nieokreślony. Za obsługę klienta odpowiedzialny jest kilkuosobowy zespół, wyspecjalizowany w prowadzeniu efektywnych relacji z mediami dla firm z branży wnętrzarskiej. 

Firma CCI sp. z o.o. istnieje od 1990 roku, a od 1996 roku jako dystrybutor, zajmuje się sprzedażą niemieckich zlewozmywaków kompozytowych Schock, wykonanych z materiału Granit CRISTALITE® i Cristadur®. Firma CCI prowadzi również działalność usługową obejmującą m.in.: - dystrybucja materiału okładzinowego Corian i Montelli koncernu DuPont - koordynację produkcji i sprzedaży mebli dla biur, banków, hoteli, itp. - usługi projektowe w ramach działalności \"Biura projektów i ekspertyz budowlanych.\"

Zaufali nam: