71 78 95 204

Serwis Chwilowo.pl z GutPR

W ostatnim czasie właściciel serwisu Chwilowo.pl - niezależnej porównywarki chwilówek – powierzył prowadzenie części działań z zakresu relacji z mediami agencji GutPR.

Chwilowo.pl jest jednym z najczęściej odwiedzanych serwisów, oferujących możliwość porównania warunków pożyczek pozabankowych online, a także pożyczek na raty. Celem serwisu chwilowo.pl jest również obalanie mitów, towarzyszących działalności firm pożyczkowych. Jak twierdzi Artur Więckowski - Prezes Zarządu firmy Comparison, właściciela serwisu Chwilowo.pl: „Nie da się bowiem ukryć, że na temat pozabankowych pożyczkodawców stworzono szereg wyssanych z palca historii, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

W ramach podpisanej pomiędzy właścicielem serwisu Chwilowo.pl a GutPR umowy agencja dostarczy do mediów materiały prasowe przygotowane przez chwilowo.pl, poprowadzi część relacji z mediami, a także będzie przygotowywać raporty z monitoringu mediów. Porównywarka chwilówek Chwilowo.pl nie korzystała wcześniej z usług agencji PR.

Zaufali nam: