71 78 95 204

Sklejka-Eko S.A. wybrała GutPR

W ostatnim czasie podpisany został kontrakt pomiędzy firmą z ponad stuletnią tradycją w branży drzewnej, jednym z największych polskich producentów sklejki – ostrowską spółką SKLEJKA-EKO, a liderem w kategorii PR dla budownictwa – wrocławską agencją GutPR.

W ramach podpisanej pomiędzy firmą Sklejka Eko a GutPR umowy agencja GutPR przeprowadzi działania z zakresu PR produktowego, dostarczy monitoring mediów, zadba o kontent na stronie internetowej oraz służyć będzie szeroko rozumianym doradztwem komunikacyjnym, promocyjnym i reklamowym. Działania dotyczyć będą w pierwszej kolejności nowego rozwiązania SKLEJKA-EKO S.A. - sklejki strukturyzowanej, do której produkcji firma uruchomiła pod koniec ubiegłego roku pierwszą i jedyną w Polsce linię technologiczną.

Za realizację umowy po stronie firmy SKLEJKA-EKO odpowiada Dyrektor Handlowy Roman Rostalski. Firma SKLEJKA-EKO w ostatnim czasie nie korzystała z usług agencji PR.

SKLEJKA-EKO S.A. jest firmą z ponad 100-letnią tradycją w branży drzewnej. Pod koniec 2013 roku wprowadziła jako pierwsza firma w Polsce linię do strukturyzacji. Dzięki innowacyjnej technologii przygotowała sobie odpowiednie zaplecze do wytwarzania niepowtarzalnych i nowatorskich modeli sklejek z naturalnego drewna, które cechuje wyjątkowa estetyka i wysoka jakość. Firma cieszy się ogromnym uznaniem w Europie Zachodniej i Skandynawii, zdobywając coraz większą popularność również na rynku polskim. Rocznie produkuje ok. 25 tys. m3 sklejki, dostarczając wyroby dla przemysłu meblowego, samochodowego, kolejowego, branży budowlanej oraz stolarki budowlanej.

Zaufali nam: