71 78 95 204

Stiebel Eltron wybrał GutPR

W marcu 2011 roku została nawiązana współpraca pomiedzy firmą Stiebel Eltron a agencją GutPR. 

Stiebel Eltron Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie - samodzielne przedstawicielstwo renomowanego koncernu produkującego nowoczesne urządzenia i systemy grzewcze - od marca bieżącego roku jest obsługiwane mediowo przez agencję GutPR. Umowa pomiędzy dystrybutorem marek Stiebel Eltron, AEG oraz Oertli a agencją GutPR obejmuje działania z zakresu kształtowania wizerunku z wykorzystaniem narzędzi media relations oraz e-PRu. 

Za pozyskanie i obsługę klienta odpowiedzialna jest Hanna Gehrke-Gut. Firma Stiebel Eltron Polska nie współpracowała wcześniej z agencją PR. 

STIEBEL ELTRON POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie to samodzielne przedstawicielstwo renomowanego koncernu produkującego nowoczesne urządzenia i systemy grzewcze. Wyjątkowo szeroka gama produktów pozwala na optymalne zaopatrzenie każdej inwestycji budowlanej w źródło ciepła idealnie dopasowane do oczekiwań i możliwości Inwestora. Asortyment oferowanych marek: STIEBEL ELTRON, AEG oraz OERTLI składa się na najszerszą na polskim rynku ofertę ze strony jednego producenta, opartą na jednolitych warunkach handlowych, gwarancyjnych oraz serwisowych.

Zaufali nam: