71 78 95 204

Targi RENEXPO® Poland 2014 zakończone sukcesem

Pełnym sukcesem zakończyła się 25 września br. w Warszawie czwarta odsłona jednego z najważniejszych wydarzeń branży energii odnawialnej i efektywności energetycznej – trzydniowych targów RENEXPO® Poland. Działania komunikacyjne dla tego wydarzenia prowadziła agencja GutPR.

Podczas oficjalnej ceremonii rozpoczęcia Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland, wystawców, sponsorów, partnerów, uczestników konferencji i zwiedzających obecnych w Warszawskim Centrum EXPO XXI, powitały Hanna Gehrke-Gut oraz Avena Gall.

Na ekspozycjach targowych podczas RENEXPO® Poland 2014 swoją ofertę zaprezentowało 101 wystawców nie tylko z Polski, ale także z Niemiec, Czech, Słowacji, Litwy, Ukrainy, Austrii, Holandii, Turcji oraz Chin. W ciągu trzech dni energetycznego wydarzenia ekspozycję targową zwiedziło 3830 osób. Łącznie spotkania towarzyszące w ramach 4. Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności energetycznej RENEXPO® Poland zgromadziły w sumie 884 uczestników.

"101 wystawców, 3830 zwiedzających, 884 uczestników konferencji – to znakomity wynik, biorąc pod uwagę nastroje panujące w branży OZE. Frekwencja zwiedzających dopisała, co wzbudzało zadowolenie wystawców, którzy mieli okazję promować swoje produkty w szerokim gronie potencjalnych klientów." – mówi Małgorzata Bartkowski z firmy REECO Poland.

RENEXPO® Poland już od 2011 roku stanowi nowoczesną platformę transferu wiedzy i wymiany doświadczeń w obrębie krajowego i międzynarodowego sektora energetycznego. W ciągu zaledwie trzech lat targi organizowane przez REECO Poland zyskały w naszym kraju renomę jednego z najważniejszych wydarzeń w branży energii odnawialnej. Organizator – REECO Poland Sp. z o.o. jest częścią grupy REECO z główną siedzibą w Niemczech i oddziałami w Reutlingen/Niemcy, Salzburg/Austria, Belgrad/Serbia i Arad/Rumunia. Od 1997 roku spotyka się rocznie około 50 000 fachowców z 70 krajów na targach specjalistycznych i kongresach, które organizowane są przez REECO.

Zaufali nam: